Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruáció jelei?

Ezek a menstruáció jelei?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.Már lassan 2 éve:hogy szőrösödöm,nő a mellem,fehérfolyásom és pattanásaim is vannak.Egy ideje észrevettem hogy a súlyom megnőtt,többet iszok,és gyorsabban elfáradok mint régen (bár asztmás vagyok.)Könnyebben szoktam idegeskedni és sírva fakadni.

Köszi a válaszokat előre is.


2012. júl. 13. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetnek a menstruáció jelei is, de nem 100%!
2012. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok. Helyesbítek. Az, hogy nő a melled, szőrösödik a puncid és a hónaljad, a nemi érés jele, de azt nem lehet tudni, hogy mikor fog megjönni a menstruációd. A hízás már nem egyértelműen a menstruáció előjele, és az sem, hogy többet iszol, és gyorsabban kifáradsz.
2012. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha előtte kifejezetten sovány voltál, akkor a súlygyarapodás utalhat a közelgő menstruációra.


Egyébként általában 1-2 évvel a fehérfolyás megjelenése után várható az első menszesz.


A megnövekedett folyadékigény és a kimerültség érzete valóban nincs összefüggésben vele.

2012. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig én úgy voltam az evéssel hogy hiába eszem sokat nem tudok hízni ilyen 37-38 kg körül voltam de most már 43 kg vagyok.
2012. júl. 13. 13:51
 5/6 anonim válasza:

Nem tudom hogy ezek jelek-e vagy sem, viszont a hízással vigyázz. Én pont így híztam el a korodban, és azóta se sikerül megszabadulnom tőle.. Persze mielőtt valaki megkövezne, ne koplalj! egyél rendesen, csak keress valami sportot ami nem hagyja hogy elszabaduljanak a kilók. Valami olyasmi kellene ami az erőnlétet is fejleszti, akkor nem fogsz olyan könnyen elfáradni (úszás, kardió, aerobik, tánc..stb. nem tudom asztmásként van-e eltiltás)

Nekem végül 13 évesen jött meg először.

25N

2012. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát tiltás nincs mivel ugyan úgy táncolok is és sportolok mást is pl:futás.Köszi a válaszokat mindenkinek.=)
2012. júl. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!