Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szokott így érezni?

Más is szokott így érezni?

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzem magam. Holnap fog megjönni és előtte egy nappal mindig így érzem magam. Hisztis vagyok, röhögök és sírok egyszerre és mindent túldramatizálok. Az összes embert ellököm magamtól aztán meg hirtelen már mindenki kell és hogy távolodtam el így tőlük??? Tragikusan fogom fel az egészet és ha bár az agyam ezt tudja ettől függetlenül semmi sem változik. Miért kell ezt a nőknek átélniük? Most komolyan miért?? (Mellesleg mivel enyhíthetném ezt a nevetséges hisztit?)


16/L


2012. júl. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt azért, mert Éva evett abból a rohadt almából!
2012. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hormonk dolgoznak és ha még erre egy kis hiszit is teszel,na az jó!

Menj el futni,utána egy jó kis zuhany, aztán bujj be az ágyadba!

ne borítsd ki az egész családod csak azért mert épp menstruálsz!

2012. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én igyekszem, de komolyan kontrollálhatatlanok az érzéseim! Össze-vissza kavarog minden a fejemben... Nincs egy épeszű gondolatom se.
2012. júl. 16. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nálam is így van.:S ilyenkor teljesen másképp látok mindent, ok nélkül rám jön a sírhatnék. nekem olyan kiszolgáltatott érzésem van, vagy nem is tudom...Ja és gyakran van "úú de kiosztanám ezt meg ezt" érzésem is, de inkább visszafogom magam, bár néha elég nehéz. ezek a hormonok...19/L
2012. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!