Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hiperhidrózisra (túlzott...

Hiperhidrózisra (túlzott mértékű izzadásra) valami gyógymód?

Figyelt kérdés

Rengeteg deot, rollt, és stiftet kipróbáltam...hiába

Próbáltam magam kontrollálni, hogy MOST AKKOR NEM IZZADSZ, NEM LESZ BAJ...persze, hogy lett

Nem vált be a Solutio Antisudorica(gyk-n mindenki ezt ajánlja), Perspirex(bőrgyógyász ajánlotta), Hansaplast foot expert (lábra való, de a gyógyszerész ajánlotta, neki segített).

Mi van még?



2012. júl. 17. 09:39
 1/2 anonim válasza:
Botox. Sokan alkalmazzák, akiknek ilyen problémáik vannak. Persze, ez azért nem éppen pénztárca kímélő. Egészség terén sem tudom milyen hátrányai lehetnek, de érdemes egy plasztikai sebészt megkérdezni róla.
2012. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én tudnék javasolni Neked egy gyógyszertári tovább fejlesztett hónaljkrémet, ha érdekel írj priviben. Én kipróbáltam nekem maximálisan bevált.
2012. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!