Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb fájdalomcsill...

Melyik a legjobb fájdalomcsillapító erős menstruációs fájdalomra? Nektek mi szokott beválni?

Figyelt kérdés
Főként vénynélkülire gondolok, de ha csak orvos tud olyat felírni, ami elműlasztja, akkor elmegyek oda is :S A világvégére is elmennék, ha attól elmúlna :S Az egész jobb oldalam fáj tőle a bokámtól a mellkasomig :S
2009. júl. 14. 13:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nospa+algopyrin
2009. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Algoflex M a tuti számomra. 800 Ft körül van, 6x2 szemet tartalmaz, mivel egyszerre kettőt kell bevenni: egy rózsaszínt és egy sárgát :-) Jobbulást.
2009. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A Béres Febrilin nekm jó volt. Egy pár 100 ft, és vény nélküli.
2009. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na mire mindezt a gyógyszerféleséget kipróbálod amit itt ajánlanak..... Mivel már próbálkoztál gondolom többfélével is és nem használt, ezért nem tovább próbálkozni kell és még vagy tízfélét megvenni, hanem fel kell keresni a nőgyógyászt. Hidd el tud segíteni.
2009. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok, h ennyen írtatok :) Hát még csak a panadolt meg az algozone-t meg a nospát próbáltam, de azok nem használtak, most úgy döntöttem kipróbálom az Algoflex M-et. Hát mindigis ilyen volt, nem hiszem, hogy valami bajom lehetne. Az számít valamit, hogy mindig csak a jobb oldalon fáj, a balon pedig semmit nem érzek? Mi van, ha a bal oldali nem működik?:S Vagy hipochonder vagyok?:)
2009. júl. 14. 15:38
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj nődokihoz, kitapogatja a hasad, ill UH-n megnézi, h minden rendben van-e. Én ALEVE-et szedek több éve, nagyon jó, erős f.cs. tudom ajánlani ;)
2011. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

nekem a Meristin gyógyszer, de kb. 6 óráig elég :S

a legjobb... minden nap igyál meg 1 db B6-os pezsitablettát, és nem fogsz görcsölni :) nekem bevállt :)

2011. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki idetévedne: nekem nospa francot se ért, algoflex m se sokat. legjobb a cataflam vagy az apranax dolo (ha sima, abból nekem fél tabi elég)

nekem csak az első nap szokott fájni de az brutál néha. akker veszek be rá valamit ha már nagyon nem jó. addig forró vizes palack, gyógytea kombó.

2020. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!