Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10-én volt peteérésem. Tegnap...

10-én volt peteérésem. Tegnap óta menses görcsöket érzek a derekamban ls a hasam alján. Mitől lehet? Van köze a peteéréshez?

Figyelt kérdés
még sose volt ilyen.pont mintha meg akarna jönni.lehet a peteéréshez köze?
2009. júl. 14. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem van, anno, mikormég nemszedtem tabit, énis éreztem olyat peteérés után mintha megakarna jönni.
2009. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem sose volt.annyira pontos a menstruációs ciklusom,és mindig minden ugyan úgy van.már tudom mi mikor van.még azt is hogy mindig hajnalban jön meg.ilyen nem volt soha.pedig 20 éve menstruálok.gyógyszert nem szedek és nem is fogok.furcsa.más ötlet,
2009. júl. 14. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvastam, hogy ovulációkor mensesz-szerű görcsök jelentkezhetnek, úgyhogy szerintem lehet attól. Az, hogy eddig nem tapasztaltad, nem jelenti, hogy ezután ne lehetne. Az ember szervezete folyton változik. Nekem fordítva van, egy pár hónappal ezelőttig mindig volt görcs félidőben, pár hónapja meg nincs, pedig jó lenne, mert jelezné, mikor lehet teherbe esni.
2009. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de én már túl vagyok az ovuláción.akkor fájt is,másnapra elmúlt.ez a fájdalom rá 4 napra lett.ma is tart,nem folyamatos de időnként előtör.miért kezdte előről?szex okozhatta?befolyásolhatja ez egy esetleges megtermékenyítést?mert ez szokatlan,és attól félek hogy most esély sincs ez miatt a megtermékenyülésre.már 6 éve várok babára.
2009. júl. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!