Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A minden napi fürdéstől lehet...

Anyám Lánya kérdése:

A minden napi fürdéstől lehet hüvelygombám?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy a minden napi fürdéstől is lehet hüvelygomba. Ezen hogy tudnék változtatni ? Szinte 2 havonta elő jön. Persze kezelem, de jó lenne végleg megszabadulni tőle.

Előre is köszi a válaszokat !


2012. júl. 22. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a fürdéstől hüvelygombád. De lehet attól, hogy valamit rosszul csinálsz. Pl nagydolog után "beletörlöd" az eredményt, vagy nem mosod meg utána. Kérdezd erről anyukádat, vagy más nőismerősödet. A korodat sem írtad, de ha már annyi vagy, akkor kaphatod a pasidtól is...
2012. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem a mindennapi fürdés a baj, hanem az, hogy naponta használsz intim lemosót a puncidra. Egy egészséges nőnek elég sima meleg vízzel mosni az intim testrészeit.
2012. júl. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták önmagában a mindennapi fürdéstől nem, de nem mindegy mivel mosod, mivel törlöd, mennyire tiszta a fürdő, a wc,a pasid!!!
2012. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fogamzasgatlotol is lehet... nekem ugyan ez volt miutan abba hagytam a gyogyszert el mult
2012. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Fiúmtól nem kaphattam el, soha nem voltam még úgy senkivel. Akkor lehet, hogy a fürdővizemben lévő habfürdő, és sampon okozza ? Nálunk a fürdő is és a wc is tiszta. Anyukám nem tűri a kupit a házban, és persze én is igényes vagyok. Nőgyógyásznál már voltam vele az első alkalommal. Nem szeretek nőgyógyászhoz járni, de ha továbbra sem múlik el, akkor elmegyek. Nem kockáztatok, nehogy komolyabb következménye legyen. De ha most elmúlik, és nem tér vissza, akkor nem megyek dokihoz. Köszönöm a segítségeteket ! (ja, és nyilvános wc-ket nem használok)
2012. júl. 23. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, hogy túlzásba viszed a puncid tisztítását és így nem csak a káros baktériumokat ölöd meg, hanem azokat is amik védenék a hüvelyed a fertőzésektől.
2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mióta csak zuhanyzom, és odalent sima vízzel mosom azóta kezd rendbe jönni. És persze használom a Canestent.

Köszönöm a válaszokat !

2012. júl. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!