Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám a menstruációmat...

Hogy tudnám a menstruációmat előre hozni, siettetni? (Kérdés többi része lenn)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 27.én indulnánk nyaralni, kb.29,ére kellene megjönnie.. hogy tudnám elérni azt, hogy előbb jöjjön meg?
2012. júl. 23. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sehogy! Ez egy természetes folyamat, nem gátolhat meg téged abban, hogy jól érezd magad. Tampon, hasfájásra gyógyszer... Vigyél magaddal C vitamint (500- 1000 mg-osat), az segít abban, hogy minél rövidebb ideig tartson a menstruációd.
2012. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyéni tapasztalat ,az nap mikor megjön iszok alkoholt akkor szinte alig van ,vagy 1-2 nap után elmúlik
2012. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Írd már ba a tetves keresőbe, napi 20x felteszi ugyanezt a kérdést az értemes korosztályod.
2012. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem a gyakorikerdesek.hu arra való, hogy kérdéseket tegyek fel, és ne kelljen böngésznem a googléba.. de ha nem, hát nem! :) Köszönöm a segítőkész kommenteket!
2012. júl. 23. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiszívem. Ott van ENNEK AZ OLDALNAK a jobb felső részén egy keresőnek nevezett dolog, ahova beírod címszavakban a kis kérdésed és kiad bő 1000 másik UGYANILYEN kérdést. A közhiedelemmel ellentétben nem azért van az oldal, hogy MINDENT megkérdezz azonnal, hanem elgondolkodni azon, hogy hmm, talán ezt már más is megkérdezte, nézzük meg. Nem ész nélkül írni.
2012. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudod sehogy sem késleltetni a menstruációt. Neked kell alkalmazkodni hozzá. Azért érezd magad a lehető legjobban! :) Minden jót Neked! :)
2012. júl. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Siettetni sem lehet. Bocsánat! Előző voltam.
2012. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!