Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne siettetni a...

Mivel lehetne siettetni a menstruációmat?

Figyelt kérdés

júl.10.-én megyünk Horvátországba és nekem 8.-kán kéne megjöjjön,szeretném ha előbb jönne meg mert nagyon el vagyok keseredve,most megyek először tengerpartra és nem mehetek be a vízbe :(( tampont nem tudok használni :(

14/L


2010. júl. 1. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na én úgyan így voltam,csak táborba mentem.Pont akkor jött volna meg,de hála istennek 2 héttel elöbb megjött:)

Reménykedj!Sok szerencsét!

2010. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem úgy van az! Tudsz te tampont is használni, ha akarsz és gyakorolsz egy kicsit :=). Vegyél ob minit és alaposan olvasd át a tájékoztatóját, nézd meg a képet. Utána fogj egy tampont és a leírást követve tedd fel olyan mélyre, hogy már ne érezd. Ne félj, nem tud sehova felcsúszni, a hüvelyed végében ott a méhszáj, az olyan apró, hogy még a gombostű feje is nehezen férne át. Ha még érzed a tampont, told feljebb. Ha már semmit nem érzel, jó munkát végeztél, így kell majd tenned a tengerparton is. Vedd is ki, hiszen most nincs rá szükséged. Fontos, hogy amíg nincs meg, ne gyömöszkölj magadba újabb és újabb tamponokat, mert kiszárítod és felsérted a hüvelyed falát. Egy db bőven elég egy pár perces próbának, hogy majd ha megjön, "élesben" már profin menjen minden.

Jó nyaralást!

2010. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
már próbálkoztam vele de nem ment...nagyon fájt...
2010. júl. 1. 12:41
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell erőltetni a tampont! Ez valamilyen új divat most, hogy már lassan ciki, ha valaki szűz létére nem tudja feltenni. Amúgy sem túl egészséges viselet a közhiedelemmel ellentétben.


A menstruációt nem tudod siettetni, sajnos vagyunk így egy páran, hogy pont nyaraláskor van meg. Nekem Olaszban volt meg annak idején ráadásul pont udvarolt egy ottani srác és muszáj voltam neki megmondani, hogy miért nem fürdök:)

Menj be térdig érő vízbe.

2010. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szyszkó válasza:
az alkohol sieteti menstruáciot! nekm 1 hételk mindig előbb jön meg ha alkoholt fogyasztok most ezel nem arra célzök h igyál 1uvegel hanam csak 1 pohár bort vagy 1 pohár sört! de az orvosok is ezt ajánják késleltetésre citromlevet sietetésre alkoholt!
2010. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyet biztosan nem ajánlanak az orvosok! 14 éves gyerek ne igyon alkoholt, már megbocsáss. Még egy pohárral sem, főleg napi rendszerességgel. Ha gondolod leírhatom, hogy a fejlődő idegrendszerre milyen hatással van az alkohol.
2010. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szyszkó válasza:
köszi nem kell elég idös vagyok ahoz h tudjam! de ez van természetes modja ez! 1 pohártol meg semmi baja nincs
2010. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elég idős vagy, de az idegrendszerről ezek szerint nem sokat tudsz. A saját gyerekednek is adnál 14 évesen napi 1 pohár alkoholt?
2010. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mondjuk napi 1 pohár vörösbortól semmi baja nem lesz az idegrendszerének....

mindegy, nem ez a lényeg, próbálkozz a tamponnal szerintem, lazítsd el magad ott lent, ne izgulj, én már rég nem vagyok szűz, de a tampon nekem is nehezen megy fel.

próbáld meg állva is, úgy hogy a térdedet kicsit behajlítod, vagy hanyatt fekve is próbálkozhatsz.

2010. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
én 5-én megyek Horvátországba, és 23-án kellett volna megjönnie... és még mindig semmi...:S sose használtam mg tampont, és nem is szeretnék, de fogok ha emiatt nem tudnék fürdeni... 14/l
2010. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!