Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap észleltem a hüvelygomba...

Tegnap észleltem a hüvelygomba tüneteit, és ma megjött! Mire elmúlik a mezeszem rá 5 napra megyünk nyaralni! Itthon kitudom magam kúrálni vagy a nyaralás el lesz rontva? :S

Figyelt kérdés

Nőgyógyászhoz elmennék csak pont a másik két nap rendel...

A Canesten Kombi jó rá? 5 nap alatt elmúlhat vagy lehetetlen? :S


2009. júl. 16. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék az orvoshoz, eelmondanám a tüneteket. Ha valóban gombád van, akkor előfordulhat az, hogy nyaraláskor a közös használatú dolgokkal, strandon pl. végigfertőzöl mindenkit. Ha nem tudsz orvoshoz menni, akkor vegyél Canesten Kombit, alaposan tisztálkodj és használj esetleg tampont, ha pl. bemész medencébe fürdeni. WC-re pedig vigyél papirkarikát.
2009. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vegyél canestent, azzal kitudod kúrálni magad, elvileg 3 nap alatt.

de tuti h hüvelygomba volt? mer menzesz előtt lehet bővebb a folyás.

2009. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

dokihoz elmennék, csak az a baj h szerdára múlik el kb és az meg hétfőn kedden rendel :S

sztem az, már volt 1x és hasonló volt

2009. júl. 16. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Canesten combit és figyelj oda nyaraláskor, hogyha valóban gombás fertőzés, akkor más ne kapja el. Ha nem múlik el, akkor nyaralás után menj el az orvoshoz.
2009. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!