Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció? Valóban valami...

Vroncsi00 kérdése:

Menstruáció? Valóban valami gond lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2012.07.25.-én jött meg elöször viszont ma(29.én) már nem tegnap (28.án) is aligha jött valami ez normális vagy esetleg csinálhattam valamit ami miatt nem jött meg ma sem?



2012. júl. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

már hogy először? életedben? akkor biztos normális, de szerintem egyébként is, nekem is volt/van ilyen, aggodalomra nincs ok, főleg, ha gyógyszert is szedsz (fog.gátló)

ha más panaszod nincs, nyugodj meg, és örülj a rövid szenvedésnek;)

2012. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszodat elsö 12 éves vok szal nem szedek gyógyszert :) de ezzel megnyugtattál söt most kérdeztem meg nagyit ö is azt mondta norma az egész de azért köszi
2012. júl. 28. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
az a legnormálisabb azt mondják ha 3-4 napnál nem tart tovább. Mivel ez volt az eslö lehet még nem is volt olyan erős, könnyen lehet még lesz erősebb és hosszabb vérzésed is és ne lepödj meg ha nem áll be rögön pontosra sem. akár 1-2 év is lehet mire be áll havi szintüre.
2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Az elején még nagyon össze-vissza jön meg a menstruáció.
2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommenteket sokat segítettetek igen össze vissza jön meg
2012. szept. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!