Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már annyiszor próbáltam...

Már annyiszor próbáltam felhelyezni a tampont, de egyszerűen nem sikerül. Ma is próbáltam már 3× ma jött meg a menzeszem szóval elég erős de akkor se. Tovább lent. (? )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok olvasgattam már itt, képet is néztem de egyszerűen nem megy fel pedig merném. Hogy csináljam? :/

2012. aug. 1. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Régebben nekem se ment elsőre, lehet kapni ob mini tampont, sokkal vékonyabb próbáld azzal, csak megfogod és lazán feltolod, nem fog fájni, csak bátran.
2012. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minivel próbálkozom, de azzal sem akar felmenni, pedig már múlt hónapban is próbáltam nem egyszer. :|
2012. aug. 1. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Túlságosan rá vagy izgulva erre. Nyugodj meg előtte! Ne mindjárt az első napon próbáld. Nekem a második, harmadik napon a legerősebb. Várd meg a legerősebb vérzést és akkor simán fog menni. Nekem a szüzességem elvesztése után volt könnyű felhelyeznem. Persze te még ráérsz bőven, én is 18 voltam amikor elveszítettem :)

19/L

2012. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy annyira rá lennék izgulva. De annyira unom már a betét több mint 2 éve használok és nem szeretem főleg nyáron, azért szeretnék rátérni a tamponra, de nem megy. Tükörrel próbálkoztam hogy közbe nézem hogy mit csinálok de akkor se..
2012. aug. 1. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
amig szűz voltam én sem tudtam feltenni, van akinek sikerül van akinek nem....
2012. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Próbáltál már az ujjaddal felnyúlni a puncidba? Érdemes lenne előbb így kitapasztalni, hogy milyen a hüvelyed.
2012. aug. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem fekve csináld, mert úgy könnyebben bemegy és jobban el tudod lazítani magad. Először csak tiszta kézzel nyúlj bele, hogy kitapasztald, hol is van ez a nyílás. Utána, ha az megvan, akkor bontsd ki a tampont. Fontos, hogy TISZTA kézzel kezdj hozzá. Fogd a zsinórt is. Addig nyomd, hogy érezz egy kis szűkülést. Na, ha érzed, akkor még tovább kell nyomnod egy kicsivel. Ha befejezted ül fel. Ha érzed, hogy benned van, akkor nyomd feljebb. A zsinórt pedig tűrd be, oda ahol neked kényelmes.

Ha kérdésed van még és nem anyuddal akarod megbeszélni, NYUGODTAN KERESS FEL. Írj nyugodtan privátba. Szívesen válaszolok és segítek. Azért majd írj egy üzenetet privátba, hogy sikerült-e?!

Sok sikert!

2012. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) ha lenne netán még valami akkor írok:$
2012. aug. 3. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, sikerült azóta?
2013. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen sikerült!:)
2013. jan. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!