Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vércukorszint mérőt...

Milyen vércukorszint mérőt érdemes venni? Gondolok arra, hogy hiteles legyen és az orvos se mondja azt hogy ezek nem jók.

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak alkalmankénti méregetésre kellene, de hajlamos a cukorbetegségre a család. Tehát nem tudom, hogy hogyan van ez, pl. a tesztcsík, hogy később ha véletlenül rendszeresen mérni kell tb. támogatott legyen.
2012. júl. 19. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Accu-Chek van, ami nagyon jó, de nem tudom, hogy diabéteszesen járna-e hozzá tb támogatott tesztcsík, nem vagyok cukorbeteg, csak akkor kellett méregetnem, mikor terhes voltam. De a mérőt ennek ellenére tudom ajánlani, mert tényleg nagyon jó és ahhoz képest olcsó is (én 9000Ft körül vettem).
2012. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A patikában kapható vércukormérők elég megbízhatóak, amit Tesco-ban vagy piacon árulnak, azok között lehet gagyit találni.
2012. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Optimum-om van.
2012. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!