Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bőrredő a hüvelynyílásnál...

Bőrredő a hüvelynyílásnál nagyobb méretű partner után? Miért?

Figyelt kérdés
Partnerem nagy szerszámmal rendelkezik, én picit szűk vagyok. Első alkalomkor a kisajkaim nagyon megduzzadtak a nyilásnál, a bemenetnél, amel yamugy is nagyon érzékeny nekem. a duzzanat lement, de keresztben kialakult egy picike bőrredő, ha széthúzom a kisajkakat, a tövénél.mintha valami erecske lenne, vagy ilyesmi.aggodnom kell?szine mint a bőrömé
2009. júl. 18. 19:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ez alapján annyit tudok mondani, hogy valszeg nem vagy hozzászokva a terheléshez úgyhogy pár nap kényszerpihenő plusz legközelebb síkosító.

Amúgy a képek alapján a barátod egy mázlista :)

2009. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
pedig nagyon feltem, hogy valami kinövés vagy valami, nemi betegseg..a kepek alapjan mazlista?miert?
2009. júl. 18. 23:16
 13/31 anonim ***** válasza:

Mert szép a nunid és igencsak kívánatos. Nagyon sokan örülnének ha a barátnőjüknek ilyen lenne.

Amúgy tuti semmi komoly, semmi nemibetegség. No para.

2009. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ez csak az alja a puncimnak.meg igy is szepnek latod?nagyon koszonom a megnyugtato valaszt, be voltam parazva.azert..nem mindig jó szüknek lenni.egy nagy meret pedig ugy kitölt, hogy nem tud odacsurogni a nedvesseg, mert fajdalmat meg aktus kozben nem erzek.
2009. júl. 18. 23:23
 15/31 anonim ***** válasza:

Figy. a síkositó megoldja.

Egyébként ha van kedved rakhatnál még fel pár képet, mert tetszik amit látok :)

Persze csak ha nem gond...

2009. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

emailben megadom a linkeket...

koszi a valaszokat:D

2009. júl. 18. 23:27
 17/31 anonim ***** válasza:

Nincsmit.

Volt barátnőmmel volt egy-két maratoni... Na ott ha nem volt síkosító akkor a 6.-7.-menet környékén már nem volt élvezetes mert kidörzsölődtünk. Meg a méretem sem éppen kicsi, szóval síkosító!

2009. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
szerintem is csak meghúzódott, kicsit megnyúlt a bőt a feszegetéstől :)
2009. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
22.36 os, koszonom. remelem nem egy kinövés vagy szemölcs. mikor fog elmulni? már 5 napja, még mindig ilyen.:(
2009. júl. 22. 22:39
 20/31 anonim ***** válasza:
hát, azt nem tudom..de ha nem vagy biztos benne, hogy ez egészséges, vagy még mindig fáj, esetleg egyre jobban fáj, akkor mindenképp menj el nőgyógyászhoz, lehet ad rá valami krémet, vagy gyógyszert :)
2009. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!