Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam. Gyógyfürdőztem, de...

Felfáztam. Gyógyfürdőztem, de még mindig fáj. Normális ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem olyan rég vesztettem el a szüzességem, és nem is volt semmi baj, de most felfáztam a hétvégi viharban, és fájok ott lent... :/ Anyukámék nyaralnak, full egyedül vagyok itthon. Vettem meleg gyógyfürdőt, meg rendesen felöltözöm, meg zokniban mászkálok, de alig enyhült valamit... Szerintetek mit csináljak? Nőgyógyásznál még sosem voltam, és parázok.
2012. aug. 4. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig se lesz jobb, akkor muszáj lesz orvoshoz menned, mert rosszabb is lehet. Felmehet a vesédre is a fertőzés!
2012. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Felfázással nem nőgyógyászhoz kell menned, hanem háziorvoshoz, és ha kell, ő tovább küld urológiára.
2012. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És az sem biztos, hogy ez felfázás.

Irány a körzeti orvos.

2012. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyál rengeteg folyadékot, este a fürdővízbe tegyél egy kiló sót és ha fáj, vegyél be no-spat!

Persze csak ha a felfázás alatt azt érted hogy gyakran jársz pisilni és fáj a pisilés. Orvoshoz mindenképpen el kell menned!

2012. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!