Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tampon kb 10 percig volt...

Ha tampon kb 10 percig volt bennem, akkor is lehet TSS-em?

Figyelt kérdés
Nem volt olyan magas lázam, gyógyszerrel még hőemelkedés se.
2012. aug. 4. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nagyon nagyon kicsi az esély. Szinte 0%.
2012. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a toxikus sokk szindrómát egy kissé túldramatizáljátok nem?
2012. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Millió nő használ tampont rendszeresen, söt van aki csak azt és mégsem lesz soha baja belőle, tényleg túl dramatizáljátok ezt a TSS dolgot. Én világéletemben nők között dolgoztam meg lány iskolába jártam, napi több 10 nő megfordul a munkahelyemen (kozmetikus vagyok) és még sose hallottam ennyi év alatt hogy bárkinek lett volna, nem azt mondom hogy nincs,de ritka. Hogy lehetne 10 perc után bajod tőle? 10 perc után túl sok minden még nem lehetett benne jó szar lehetett kiszedni.... Amugy én nem vagyok tampon párti nem is használom csak ha épp strandos program van, de nem emiatt hanem mert nem szeretem, de sok millió nő csak azt használ....
2012. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm Ági.
2012. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!