Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kérjem meg anyukámat,...

Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy menjünk el melltartót venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sokan kérdezték de nem találtam megfelelő választ. az, hogy 'anyu szeretnék egy melltartót' nekem nem jó szöveg. anyukám borzasztóan konzervatív. az ő idejében a lányok még nem hordtak ilyen idősen melltartót. ráadásul neki kicsi is a melle, csak azért hord melltartót, hogy legyen neki valami a melle helyén. az, hogy egyedül megveszem nem jöhet szóba, mivel elég rossz az anyagi helyzetünk és nem kapok zsebpénzt.

ja és a szőrtelenítést se engedi pedig a korombeliek már mind szőrtelenítenek. meg a szemöldököm is nagyon vastag meg dús,de mivel ő sem szedi és szerinte úgy szép ha vastag ezt sem engedi. mit tegyek?


(14L)


2012. aug. 5. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

"Anyu, már eléggé nagyok a melleim, kellemetlen így bárhová elmenni, szeretnék egy melltartót vásárolni."

Amúgy ha nem olyan nagy, akkor szerintem sportmelltartó is elég lesz.

"Anyu, kezdek eléggé szőrös lenni, és ez engem nagyon zavar. Leszedhetném a szőrt, segítenél benne? Engem az is zavar, hogy a szemöldököm ilyen vastag, azt is ki szeretném szedni." Ennyi...

Amúgy én nem beszéltem meg anyuval semmit, csak csináltam.. nem érdekelt, hogy mit fog szólni. Szerencsére nem mondott semmit. :)

2012. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy anyukának szót fogadunk az nem azt jelenti, hogy az ő életét éljük és feladjuk az egyéniségünket.

A szemöldököt ki tudod szedni az engedélye nélkül is és kénytelen lesz elfogadni, hogy manapság már más világ van. Elvégre nem férjhez akarsz menni csak egy szemöldökről van szó ne röhögtessen már. Azért mert neki így tetszik még neked lehet más a véleményed nem kéne rád erőltetni a saját ízlését.

A melltartók meg sajna tényleg röhejes aranyárban vannak de ki lehet fogni olcsóbbakat is.

Akár tetszik akár nem anyudnak szólni kell mert úgysem dugdoshatsz előle egy ilyen ruhadarabot a végletekig.

Mondd meg hogy zavar, hogy átlátszik minden a pólón, blúzon mindenki bámul, és egyébként ha neki is van neked miért ne venne ha egyszer megindult a melled a növekedésben?

Egyébként az ilyen maradi anyukák iszonyatosan ki tudnak borítani az enyém is ilyen. Még mindig a hatvanas években él képtelen felfogni a mai világot.

Valaki elmondhatná anyukádnak, hogy az ilyen leragadt, fejlődés képtelen anyukák mellől szoktak elmenekülni a gyerekeik, az ilyenek nem fognak tudni soha semmit a gyerekeikről mert a gyerek inkább nem is mondd nekik semmit mert nincs értelme mert már előre látja a negatív, merev hozzáállást. Már látom sok harcodba fog kerülni, hogy önmagad lehess.

2012. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ DE

1. toppot hordok de az már nem elég.nem tart és átlátszik. anyukám ELLENZI a melltartót

2. próbáltam már de nem engedi mert a szőrtelenítést is ELLENZI. szerinte a szemöldök úgy természetes úgy szép...a lábszőrömre ráfogja h nem is látszódik a hónaj meg szerinte fölfogja az izzadságot

3. magamtól hogy csináljam? miből vegyem meg őket? írtam h nincs pénzem és nem is kapok. ami kell azt megveszik szerintük pedig ez nem kell... :(

2012. aug. 6. 00:02
 4/14 anonim ***** válasza:

Tudom, miről beszélsz. Igaz, én már majdnem kétszer annyi idős vagyok, mint te, de nálunk sem volt divat gyerekként az ilyesmi. Aztán amikor 18 évesen már gúnyoltak a vastag szemöldökömért, fogtam és kiszedettem. De a lábamat és a hónaljamat is nagyon félve szedtem le, mert egyebet se hallottam, mint azt, hogy megerősödik, olyan szőrös leszel, hogy csak na, nem kell azt még, stb.

Melltartó helyett én atlétatrikókat hordtam még 18 évesen is. Igaz, nekem se volt igazán mellem, mit raktam volna bele. Aztán kaptam valahonnan két olyan "melltartót", ami nem tartott, mert nem volt benne semmilyen merevítő, hogy ne lógjon később a mellem. Inkább csak az érzés miatt. Kb pár éve hordok rendes melltartót, de nekem eleve 20 éves korom után lett inkább csak, amit beletegyek. Egyelőre nem lóg jobban, pedig nagyobb, mint 18 évesen. A szőrtelenítéssel meg úgy vagyok, hogy nem várom meg, hogy milyenre nőne, sűrűbbre vagy sem, rendszeresen borotválom.

Amúgy ne haragudj anyudra, ez az anyukáknál féltés jele. Félt, hogy ne legyen gondod később. Aztán ha jól sül el a dolog, és tényleg nem leszel szőrös majom, meg nem fog lógni a melled, akkor majd anyud is belátja. De ennek talán tényleg nem 14 évesen lenne itt az ideje, mivel valóban gyerek vagy még.

2012. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerős... Várom veled a válaszokat :)
2012. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de már mindenki hord ilyen korban melltartót sőt az osztályban már 2-3 éve. és szőrtelenítenek is. rossz érzés kilógni a sorból, van h csúfolnak is.
2012. aug. 6. 00:11
 7/14 A kérdező kommentje:
de egyedül nem merem félek h elrontom és csak csúnyább leszek :( kozmetikushoz meg ugye pénz kell ami nincs. szóval a 'megcsinálom utána már úgysem szólhat bele' elmélet kilőve. és nem akarom dugdosni. épp ez az. tudom h a melltartót közölnöm kell vele csakhát nem tudom mikor és hogy kezdjek neki. hetekig fog üvöltözni velem csak azért mert egyszer szóbahozom.
2012. aug. 6. 00:21
 8/14 anonim válasza:
52%

a szemöldökben egyetértek anyukáddal, én speciel szeretem a vastagabb szemöldökű lányokat :) a melltartóra meg az a véleményem, hogy próbáld meg vele úgy megbeszélni, hogy nyújts neki érte cserébe valamit, pl hogy segítek megcsinálni ezt vagy amazt hogy egyenlítsd kicsit a számlát, hisz te magad irtad, hogy az anyagi helyzet stb, ezzel próbáld egyensúlyozni a pénzt amit anyukád költ a melltartóra :)

20/F

2012. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem a pénz miatt nem veszi meg.megvenné csak nem akarja. a pénz miatt nincs saját pézem amiből vehetnék magamnak. és mit ajánljak fel? a takarítás, mosogatás, kutyakivitel, jó jegyek stb nálunk alap.
2012. aug. 6. 00:35
 10/14 anonim ***** válasza:
mi van apukaddal? vagy esetleg egy kedves noi rkonnal unokatestverrel?
2012. aug. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!