Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kérjem meg anyukámat,...

Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy menjünk el melltartót venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sokan kérdezték de nem találtam megfelelő választ. az, hogy 'anyu szeretnék egy melltartót' nekem nem jó szöveg. anyukám borzasztóan konzervatív. az ő idejében a lányok még nem hordtak ilyen idősen melltartót. ráadásul neki kicsi is a melle, csak azért hord melltartót, hogy legyen neki valami a melle helyén. az, hogy egyedül megveszem nem jöhet szóba, mivel elég rossz az anyagi helyzetünk és nem kapok zsebpénzt.

ja és a szőrtelenítést se engedi pedig a korombeliek már mind szőrtelenítenek. meg a szemöldököm is nagyon vastag meg dús,de mivel ő sem szedi és szerinte úgy szép ha vastag ezt sem engedi. mit tegyek?


(14L)


2012. aug. 5. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne azért akarj melltartót hordani, mert másnak is van, hanem azért, mert akkora a melled, hogy már tartani kell. Ezt viszont Anyukád is látja.
2012. aug. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a melltartó sportoláshoz kell, mivel futásnál fájnak a melleid. Ezt a sportmelltartót hordhatod hétköznap is. Boltban 100-150 forintért lehet kapni borotvát, ezt akár a tízórai pénzedből is megspórolhatod magadnak.
2012. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egy szemöldökszedetés 400 500 forint max. borotvát is ennyiért kapsz.
2012. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na, beszéltél már vele?

Amúgy lehet venni olyan vállpántos trikókat is, amikbe be van építve egy kis szivacsbetét, így tuti nem látszik át semmi.

2012. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!