Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemsokára megyek vissza az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára megyek vissza az orvoshoz de tesztet nem csináltam mivel apámnak nem akarok rola szolni pénzt meg csak ő tud adni ez az egész eset körülelül11napon történt menszim kezdetétől számolva a gyogyszer után kizárhatom a terhességet?

Figyelt kérdés
Életembe először kellett beszednem 72es fogamzásgátlót az eset abarátommal egy vasárnap délután történt és hétfő reggel rohantunk a nőgygyászhoz kiváltatnia 72est beszedtem uyg ahoyg az orvos előirta és még azértfélek mert hányinmgerem nincs émejegni nem émejgek egyedül az étvágyam nagyobb ésa mellem növekedett a menstruáciom köbö 1,5hétre rá ujra megjött ez 1ho. Ja történt
2009. jún. 15. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
menj el orvoshoz. egyébként érdekes h nem akarsz pénzt kérni apukádtól egy 700 ft-os terhességi tesztre, de az 5000 ft-os 72 órást mégis kiváltottad -.-"
2009. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azt a barátja fizette...
2009. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy terhes lennel. A fogamzasgatlotol johetett meg jobban az etvagyad es a melleid is attol nolhettek. Szerintem nyugodtan lehetsz.
2009. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz, ha ott van ulrahang megnézheti úgyis a pocid, meg ha nem bizti vér vizeletre küld az tuti bizti diagnózis. nem is kell a közeli nődokidhoz menni ambulánsan bármelyik esztkban ellátnak, a kérdéseidre is válaszolnak. Amúgy tényleg lehet valami magas hormontaltalmú izé a bogyóban de ezt nem mondta doki milyen tünetekkel jár? Vigyázzatok jobban máskor az abortusz nem valami jó dolog!!!!!!!! 24/L
2009. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi a 72estől simán nőhetett a melled, hiszen az egy iszonytató hormonbomba. Azért menj vissza mihamarabb orvoshoz, de nem hinném hogy terhes lennél. Véreztél a tabi után?
2009. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehh... te fogalmazásgátlót szedsz? Hogy lehet ilyen bénán írni? Átolvastad egyáltalán?
2009. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a barátom fizette ! Egyépként szerintem ha valaki szexuális életet él muszály fogamzás gátlot szednie vagy valamiylen utonmodon védekeznie nekem pont elég volt ez az eset hoyg rádöbbenjeka fogamzásgátló az biztosabb az irásoma gyors irás maitt ilyen amennyiben zavara senki nem mondt ahoyg neked kötelező ide irni :) igen emgjött a menszim másfélhétre rá megint de hányingert nem érzek semmi émejgés nincs semmi bajom azon kivűl hoyg megjött az étvágyam de uyghallottam hyoga sima fogamzásgátlo is hozhat iylen tüneteket :) és miahamarabb visszamegyek orvoshoz !!köszönöm az eddigi kommenteket
2009. jún. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!