Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizárhatom a terhességet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárhatom a terhességet?

Figyelt kérdés

Október 4én(vasárnap)együtt voltam a barátommal,sajna kiszakadt a gumi.

Kedden vettem be egy 72 órás fogamzásgátlót. Amúgy amikor a baleset történt még kicsit megvolt a mensim. (hétfőn múlt el,5.én) ugyan ezen a héten a bevétel után(ami kedden történt) szombaton megjött,és hétfőn már el is múlt. Pénteken (16án) csináltam tesztet (Pregimax) a teszt azonnal kimutatta az egy csíkot(negatív) szerintetek a terhességet kizárhatom?


2009. okt. 18. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

Milyen hisztisek egyesek.

1. Megvolt (be se vehetted volna a tablettát)

2. Azóta már megjött

3. Negatív lett a teszt

Kérdésem: Hülye vagy? Vagy csak poénkodsz az ilyen kérdésekkel? Mert baromira nem vicces.

2009. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi az esemény utáni tabletták összezavarjak a mensit,,,hogy megnyugodj csinálj 1 hét múlva mé 1 tesztet!
2009. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye,csak az nem telt el 14 nap addig,h teszteltem,csak 12,és nemtudom,hogy ez mennyire számít ez a 2 nap. az meg hogy "megjött" nem igaz,mivel sok helyen olvastam,hogy csak gyógyszer mellékhatása,de a terhesség fentáll,de viszont azt is olvastam,hogy a terhességet kizárhatom.na most ezek után,hogy feltettem ezt a kérdést,nem azt vártam,hogy kioktass,hanem,hogy egy alátámasztott választ olvassak,nem azt mondom,hogy egy BIZTOS választ,mert nem lát belém senki..
2009. okt. 18. 15:55
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
biztosat csak az orvos tud mondani. menj el majd egy vizsgalatra.
2009. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
csak tudnom hogy akkor miért nem vártál 14 napot a teszttel..
2009. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Milyen kedves az első válaszoló....

Úgy gondolom,hogy kizárhatod a terhességet.

Most már nyugodj meg.

2009. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

úgy látszik a rendszergazdák kitörölték a hozzászólását:)

amúgy megpróbálok megnyugodni..,mert már teljesen kivagyok idegileg..

2009. okt. 18. 18:24
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Teljes mértékben kizárhatod a terhességet. Én be sem vettem volna a helyedben a tablettát, menstruáció alatt nincs peteérés, akárki akármit mond. Sokan állítják, hogy de ők bizony akkor estek teherbe, aztán mindig igazoltuk a tévedéseiket. Nem kell aggódnod, biztosan nem vagy terhes, a tabletta mellékhatásaival vigyázz elég húzósak, remélem semmi gond nem lesz :)
2009. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy..:)

hát most eléggé rosszul vagyok,mivel ég a hasam+szúr,hányingerem van,petefészkem két oldala fáj,és a vesém is..és nagyon gyakran felvagyok fázva ami véres vizelettel jár..és hát valószínű,hogy petefészek gyulladásom van,de biztosan csak november 9én tudom meg,akkorra kaptam időpontot dokihoz..:( nagyon rosszul érzem magam,és még mellé stresszelek is,remélem tényleg nem lehet semmi..

2009. okt. 18. 18:37
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Megint én vagyok (utolsó válaszadó). Hát sajnos a vese és petefészek gyulladása nem játék :( Azért még ne ijedj meg nagyon, valószínű a tabletta miatt fájhatnak a petefészkeid. A vesegyulladás valóban véres vizelettel jár és elég súlyos dolog:( Remélem mielőbb rendeződik minden. Magánrendelése nincs a nőgyógyászodnak? Én mindig magánrendelésre megyek. Ezzel akár szerintem háziorvoshoz is elmehetsz, mert a felfázás vese dolog nem feltétlenül nőgyógyászati probléma. A lényeg mielőbb lásson egy orvos. Mielőbbi felépülést kívánok!
2009. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!