Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem, pár napja...

Vav22 kérdése:

Nagyon megijedtem, pár napja kicsit véres volt a wc papír, ez lehet vajon aranyér?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, de elejétől foga nehezen megy a WCzés. Pár napja mikor végre sikerült wc-znem (bocs a fogalmazásért) szóval elég jó adag jött ki és kicsit véres volt a wc papír, de nagyon kicsit. Arra gondoltam,hogy hát biztos csak az volt a baj, hogy "túl nagy, túl kemény volt és az sértett fel". Ilyet tapasztaltam már kisebb koromba is, persze nagyon ritkán. De pont most ahogy feküdtem észrevettem, hogy egy kis dudor van a végbélnyílásomtól legalább 1 cm-re, de lehet van az 1,5 is. Először arra gondoltam, csak vmi kis mirigy begyulladt, mert pont olyan, aztán nagyon megijedtem, lehet aranyerem van? Az az igazság, hogy fogalmam sincs milyen, vagy hogy hogy néz ki az aranyér. Bocsi a részletes megfogalmazásért, máshogy nem tudtam körülírni.
2009. márc. 10. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valoszinu aranyer. Reggel menjel el a gyogyszertarba, es aranyerre kerjel kenocsot. Mondd, hogy kismama vagy, adnak neked valami jot!

Fontos, hogy egyel konnyu eteleket, mogyoro pl. nagyon szorulast okoz, es nekem a csokolade is.

Gyumolcsot, zoldseget, fozelekeket egyel, attol konnyebb lesz elmenni mindig a wc-re.

Tovabbi jo terhesseget neked!

2009. márc. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha először van az embernek, elég ijesztő tud lenni. Én is gondoltam ám mindenre, aztán anyum felvilágosított, hogy az aranyér lehet. De nekem fájt, iszonyatosan, nem tudtam hogy ülni, meg menni sem. És tényleg egy jó kenőcs, esetleg kúp viszonylag gyorsan rendbe hozza. Nekem a varázsdió nevű krém jött be a legjobban. Majd készülj úgy, hogy szülés után is legyen nálad a kórházban, biztos, ami biztos. És igyál sok folyadékot, egyél rostban gazdag ételeket, ahogy az előttem szóló is írta, gyümölcsöket, főzelékeket, magvakat (rozs, len, búza... pehely), teljes kiőrlésű kenyeret egyél csak, és próbálj meg ne erőlködni a wc-n, ha nem jön, nem jön, vagy akkor inkább egyél szilvalekvárt,vagy ami jobban meglazítja. És sokáig se ülj a wc-n.
2009. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!