Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmultak a menstruácio jelei?

Elmultak a menstruácio jelei?

Figyelt kérdés

Szóval az elöző napokban fájt a hasam a mellem alul ott a csontjaim,a fejem ,fáradékony vagyok.És most rámjött hogy rendiesen eszek meg minden de mindig éhes v agyok.A mensi jelek nagyjából elmúltak.De már nincsenek világos barna pöttyök a butyimban amit tegnap vettem észre elmult minden csak az éhesség magyradt meg mitől van ez?

Gyors vàlaszokat kèrek. 11*L



2012. aug. 7. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy érzed elmúltak a jelei...Akkor elmúltak.

Nem feltétlenül jelenti azt,hogy ezek a menstruáció jelei voltak.

Az,hogy éhes vagy... Az nem a menstruáció jele.

Lehet azért fájt a hasad,mert nem ettél sokat.

És azért voltál fáradt és fájt sok mindened,mert fáradt voltál.

2012. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A melled már nő? Puncid és a hónaljad szőrösödik? Van fehérfolyásod? Ha igen, akkor már beindult a nemi érésed és ez a lényeg. A menstruáció miatt 16 éves korodig ne aggódj.
2012. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mellem van fehérfolyásom van alul szőrzet van 2 éve hónalj szörzetet tegnapelött vettem észre . És tegnapelőtt voltak barna pöttyök a bugyimba de azota nem mi lehet?
2012. aug. 8. 06:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hamarosan menstruálni fogsz.
2012. aug. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha elmúltak a jelei akkoris ?
2012. aug. 8. 07:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző 2 válasz írója vagyok. Ez már a menstruáció előjele volt, de azt pontosan nem lehet tudni, hogy mikor fog megjönni. De mint írtam, 16 éves korodig nem kell aggódnod.
2012. aug. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha elmult az nem baj?!
2012. aug. 8. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Megint az előző vagyok. Ne aggódj, nem baj, ha már nincsenek barna pöttyök a bugyidban. Tudod a nemi érés egy hosszú több évig tartó folyamat. Nem megy egyik napról a másikra, és mindenkinél másképp zajlik le. Ha nem érzel semmi rosszat, akkor nincs semmi baj. :) Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!