Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van bevált gyógymód a barnás...

Van bevált gyógymód a barnás rendellenes vérzés orvoslására?

Figyelt kérdés
Volt már aki kikúrálta magánál ezt a problémát?
2009. aug. 8. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos az otthoni öngyógyitás,menj el egy nögyógyászhoz,valszeg felir majd Duphastont,az rendbe teszi,kivéve,ha nem PCO-d van,mert azt ezen tul kezeltetned kellessz.
2009. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Az említett gyógyszer mellett tervezhető a terhesség?

2009. aug. 9. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyogyszer sok mindenre jo,premens szindroma,klimaksz,rendellenes vérzés,fenyegetö vetélés hormonhiány miatt,én 6 hetes terhes vagyok,és az utóbbi miatt kell szednem.Sokmindenre jó,de mindenképpen doki kell,hogy kiirja,mert minden betegségre másképpen kell adagolni.
2009. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Orvost javaslom én is mindenképp és elsősorban.


De orvos mellett van gyógynövény is a rendellenes vérzésre ill barnázásra: barátcserje. (Zafír barátcserje kapszula vagy Premens tabletta) harmadik hónapja szedem. Kell neki ennyi idő, mire hatni kezd. Viszont ez az első ciklusom, amiben végre nincs közti vérzés, nincsenek premenstruációs tünetek (nagyon hisztis, sírós tudok ilyenkor lenni), és van egy szellemcsíkom is, tehát talán (nagyon talán) a baba is összejön.


Az orvos nem veszi komolyan a gyógynövényt, ha említed neki, akkor is csak legyinteni fog. nyugodtan szedheted más gyógyszerekkel együtt is, bajt nem fog okozni, esetleg "csak" javítani fog az állapotodon. :-)

2009. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Nagyon sokat segített. Már filózok ezen a barátcserjén, pár rovatban olvasgattam itt a fórumon róla.


Nem szeretném kihagyni az orvost, semmiképpen. Keddre próbálok beférkőzni hozzá. Ez egy új orvos, mert senki nem segített hatékonyan.

Ezért is szeretnék én is hozzátenni valamit a gyógyuláshoz, amit tudok.


Drukkolok, hogy baba legyen! :)

2009. aug. 9. 13:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked pedig boldog egészséges babavárást! :)
2009. aug. 9. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!