Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem tudunk úgy együttlenni...

Ha nem tudunk úgy együttlenni a párommal, hogy esély legyen babára mindig piros vérzéssel jön meg. Amikor, , jól időzítünk, , barnázgatok pár napot a vérzés előtt. Van erre gyógymód?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka ennek?
2010. jan. 3. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, én is pont így vagyok vele, és engem is érdekelne ennek az oka :)
2010. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van barnázgatás menszi előtt, sőt egyszer vagy 4 napig barnáztam mire megjött.
2010. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy van e összefüggés a két dolog között,nekem is mindig barnázással kezdődik, de áll ez is vér , csak mivel kis mennyiséggel indul a mensi, ezért mire mi látjuk a hüvely ph ja miatt lehet barna a színe.

A barnázással nincs semmi gond.

2010. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok. Mióta próbálkozunk a babával először 2 napig barnázok és utána jön meg rendesen, és el is húzódik 5-6 napig. Pedig előtte nekem sosem volt ilyen. Nem barnáztam és általában 4 napig mensiztem.

Sajnos nem tudom mitől lehet. Bár nekem sosem volt rendszeres a menstruációm, de mióta próbálkozunk a babával azóta viszonylag rendszeresen megjön. Rákszűrésen voltam nemrégen, ott az orvos csak annyit mondott, hogy majd a baba "rendbe rakja" a menstruációm. De nem igazán vigasztalt meg ezzel a kijelentéssel.

2010. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!