Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nagyon félek,...

Mi lehet ez? Nagyon félek, hogy valami baj van velem.

Figyelt kérdés

amikor a barátommal szeretkezünk (kb egy hónapja adtam neki a szüzességem), nem tud mélyen belém hatolni, mert kb 10 cm után mintha valami "fal" lenne bennem, amit ha lökdös, akkor fáj és nem is tud tőle beljebb menni, legalábbis nem erőlteti, mert tudja, hogy fáj. mi lehet ez? mindenképpen szeretném az orvosi vizsgálatot elkerülni, mert félek tőle

17L



2012. aug. 9. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt szexelni kezdesz,jobb lenne,ha megismernéd a tested...éretlen vagy a szexre te is meg a pasid is,kicsinyem,az a méhszájad...
2012. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak a "falnak", ahogy te nevezed, méhszáj a neve. Természetes, hogy fáj, ha hozzáér a micsodája, nálam is így volt eleinte a párommal. Úgyhogy nyugi, nincs ezzel semmi baj! :)
2012. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
lassan már a bölcsiben is szexelni fognak...
2012. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 cm. után már a méhszájad van. Nem olyan hosszú a hüvelyed.
2012. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

csak megijedtem, hogy nem tudom teljesen befogadni és nem tudtam, hogy mitől lehet.

köszönöm még1x

2012. aug. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!