Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok. és most...

13 éves lány vagyok. és most már több mint egy hetet késik a havi. és nem voltam fiúval. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:54
 1/10 anonim válasza:
Te fogod kihordani az Úr gyermekét, szeplőtelenül megfogantál. És a saját neveden ilyeket írogatsz ki a netre :D :D :D Gratulálok.
2012. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Szia! :) Ne aggódj, az elején még az is normális, ha 1-2 hónap kimarad. Tudod a nemi érés egy hosszú több éves folyamat. Akkor kell orvoshoz menned, ha egyszerre 5-6 hónap is kimarad. Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ok az lehet, hogy még nem állt be teljesen a ciklusod. Túl fiatal vagy. Ne aggodalmaskodj!
2012. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
??
2012. aug. 9. 18:00
 5/10 A kérdező kommentje:
okés, nekem 11 évesen már megvolt..és mindig rendszeresen megjött és ezért kérdeztem..de köszönöm szépen:)
2012. aug. 9. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Drága kérdező , ahhoz képest , hogy 2 éve menstruálsz nagyon nem tudsz , mondjuk azt, hogy "semmit" a menstruációról ! ;) Nem ártanak többet olvasgass a menstruációtól .. Kérdésedre válaszolva : amíg 16 éves nem leszel , lehet csak úgy ok nélkül is késés , kimaradás , sietés. stb .. ! :)
2012. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
BOCSÁNAT!!! : * ártana * mensturációról..
2012. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont azért mert 13 éves vagy. Teljesen normális hogy nincs beállva még. Amig nem élsz nemi életet nem kell vele foglalkoznod.
2012. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én 13,5 éves voltam mikor megjött... 19 éves koromra sem állt még be rendesen...ezért (is) kezdtem el gyógyszert szedni...:)
2012. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tök normális ilyen fiatalon valószínűleg még nem teljesen ált be...nyugi nekem volt mikor 2 hónapot késet😅.
2022. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!