Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Miskolciak! Kinek volt...

Kedves Miskolciak! Kinek volt a Dr. Horti Lehel nőgyógyász munkájával kellemetlen esete, rossz emléke? Nekem sajnos volt, s azóta álmatlan éjszakáim vannak lekezelő, arrogáns viselkedése miatt! Kata

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 08:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos diósgyőrben még mindig ő van terhesgondozáson.

Viszont jó a rosszban, hogy habár 33 hetes leszek, soha nem láttam még a pofáját, mert akármikor megyek terhesgondozásra, nincs ott a helységben mivel 3 rendelésre van 1 orvos és a kismamák le vannak sz....va.

2018. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok! Látom már régi a kérdés, de azért írok egy választ ide, hátha segítség annak aki rákeres.

Írták itt, hogy biztos aki fizet neki ahhoz máshogy áll. Nos nem. Nekem fogadott orvosom lett volna, de nem jött be a szülésemre. Végig hozzá jártunk a terhesgondozóba, kapott minden ultrahangnál pénzt ( akkor is, ha 2 óra hosszat vártunk). A szülés után két nap eltelt, akkor jelent meg, majd megvizsgált és mondta, hogy mehetek haza.

Senkinek nem ajánlom, hogy megfogadja, mert megbízhatatlan.

Remélhetőleg nem is fog már szülést vállalni sokáig a koránál fogva.

2019. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!