Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan veletek, hogy...

Volt olyan veletek, hogy megutáltátok a betétet és inkább tamponra váltottatok esetleg fordítva?

Figyelt kérdés
Én nekem most lett elegem végképp a betétből. Eddig is utáltam de amíg szűz voltam még a mini tampon se ment fel. Most már nem vagyok az így a normál tampont simán felcsúszik. Betétet használtam always night vagy super plus vált be de ebbe a melegbe szörnyű volt. Illetve elegem lett abból, hogy állandóan elcsúszott és összekentem a bugyimat :S Meg ráadásul azért hanggal is járt a csere így nem is szívesen cseréltem idegen helyen. A tampont most kezdtem el használni picit félek attól, hogy bent ragad vagy ilyesmi szóval nyugtassatok meg, hogy ilyen veszély nem fenyeget :)
2012. aug. 11. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már szerencsére nem küzdök a menszesszel fél éve, és 30 éve kezdtem menstruálni, akkor még csak vatta volt. Annak idején bécsből hozta anyukám a tamponokat magának. Ahogy rémlik, olyan 13 éves voltam, amikor elkezdtem használni, és soha nem váltottam betétre. Még éjszakára is tamponoztam, betéttel pótolva. Néha kénytelen voltam betétezni, mert pont nem volt tamponom, de rühelltem. Soha nem volt gond a tamponnal. És ha újra kéne kezdenem, akkor sem betéteznék, ritka gusztustalan, kényelmetlen valami.
2012. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tud bent maradni,mert azért van a kihúzószál,de ha netán mégis elszakadna(nem nagyon szokott ilyen történni),akkor meg amikor már megtelt,akkor leguggolsz nyomsz egy kicsit és lejjebb csúszik annyira hogy az újjaddal kihúzd! szóval:nyugi! olyan nincs,hogy bent ragad..
2012. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Végre sikerült felhelyeznem normálisan úgy, hogy nem is érzem annyira jó érzés a betét után :)
2012. aug. 11. 13:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Hamar megtanulod, hogy kell pillanatok alatt jól feltenni, és onnantól kezdve nem akarsz mást :)
2012. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hogy érzem, hogy megtelt vagy hány óránként érdemes cserélni? Közepes vérzésem van :)
2012. aug. 11. 13:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod. De tegyél be egy vékony tisztasági betétet, és akkor nem lesz gond, ha túlfolyik. Én így csináltam. Egy idő után pedig nagyjából már lehet tudni, hogy hány órát bír a tampon, és melyik napon.
2012. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 11. 13:54
 8/13 anonim ***** válasza:
attól is függ,hogy hányadik napnál tartasz,mert a 4.napon pl már nyílván nem kell olyan sűrün cserélni
2012. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3. napnál tartok 4-5 napos a menzeszem a foggátló miatt mert foggátlót mikor nem szedtem bizony 1 hétig is tartott és erős vérzéseim voltak.
2012. aug. 11. 14:00
 10/13 anonim válasza:
Megértelek.Én rühelltem a betétet,csakis tampon!Sokkal kényelmesebb.
2012. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!