Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váltottatok már fogamzásgátló...

Váltottatok már fogamzásgátló tablettát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arról érdeklődnék, hogy váltottatok-e már fogamzásgátló tablettát? És kb. másfél éve szedem, a doki azért írta fel mert mielőtt megjött mensim már egy héttel előtte szenvedtem (hányinger, hasfájás.. stb) Aztán elkezdtem szedni a Meliane nevű tabit, de most már "nem hat" tehát mielőtt megjön előtte egy héttel már rosszul vagyok..volt, hogy suliba se tudtam menni. És aki esetleg váltott, okozott valamilyen problémát a váltás? Vagy kellett a két tabletta szedése között valamennyi időt kihagyni? A válaszokat //Csak a normális válaszokat// előre is nagyon köszönöm! 18/L
2010. jan. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ha úgyérzed "nem hat", akkor vissza kell menned az orvoshoz és váltani kell. ha kezd felborulni a normális menete a dolgoknak, akkor szükséges a váltás. tehát mindenképpen beszékd meg ezt az orvosoddal.
2010. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! én váltottam 2szer is! Semmi gond nem volt vele! Időt sem kell kihagyni mert a legtöbbet akkor kell beszedni, mikor a másik elfogyott és a 7napos szünet után már jöhet is a másik! Így még vétett is maradsz(legalábbis nekem ezt mondta a dokim!) menj mielőbb, nehogy nagyobb gond legyen!

L19

2010. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2010. jan. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!