Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan veletek, hogy...

Volt olyan veletek, hogy megutáltátok a betétet és inkább tamponra váltottatok esetleg fordítva?

Figyelt kérdés
Én nekem most lett elegem végképp a betétből. Eddig is utáltam de amíg szűz voltam még a mini tampon se ment fel. Most már nem vagyok az így a normál tampont simán felcsúszik. Betétet használtam always night vagy super plus vált be de ebbe a melegbe szörnyű volt. Illetve elegem lett abból, hogy állandóan elcsúszott és összekentem a bugyimat :S Meg ráadásul azért hanggal is járt a csere így nem is szívesen cseréltem idegen helyen. A tampont most kezdtem el használni picit félek attól, hogy bent ragad vagy ilyesmi szóval nyugtassatok meg, hogy ilyen veszély nem fenyeget :)
2012. aug. 11. 13:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az biztos annyira jò tènyleg most màr pillanatok alatt feltudom helyezni teljesen jòl, nem is érzem mintha megse lenne :) Már attôl se félek, hogy nem tudom kihùzni mert könnyen kijön...:) Most màr csak is tampont fogok hasznàlni :)
2012. aug. 12. 21:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én 13 éves koromtól menstruálok, az első két évben betétet használtam és utána vagy 13 évig tampont. Soha semmi bajom nem volt vele, szerettem és csak ajánlani tudom. (Mondjuk csak az o.b. különböző fajtáit használtam) Most viszont egy nőgyógyászati probléma miatt egy darabig betétet kell használnom az orvosom kérésére. De később szeretnék visszatérni a tamponra.

28/N

2012. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszod :) sokkal higiénikusabb is szerintem a tampon :)
2012. aug. 14. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!