Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam. Bevettem...

Nagyon fáj a hasam. Bevettem 5 cataflamot, de sírok, úgy fáj. Valami otthoni praktika?

Figyelt kérdés

Vettem forróvizes fürdőt is..

A menzim most olyan erős, hogy 1 normál tampon fél óra alatt megtelik :S


2009. júl. 21. 11:47
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Szerintetek kezdjek el szedni fogamzásgátlót? Hátha enyhíti :(
2009. júl. 21. 11:49
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana.

És ha ilyen erős a vérzésed, akkor super plus tampont ajánlanék, az kb. 2 órát bírja. (nekem is nagyon erős szokott lenni és az segít :) )

Kitartás!!!! :)

2009. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem a fogamzásgátló egy időre elmulasztotta a görcsöket, de fél év után megint kezdődött... :S próbáld ki, hátha használ. 5 cataflamot pedig soha többet ne vegyél be, nekem kishíján mérgezésem lett tőle, 6db-ot vettem be akkor, szintén a hasfájás miatt. :S most advilt szedek, ez kicsit jobb gyógyszer szerintem.
2009. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ennyit bevenni! El kell vinni téged autóval a kórház nőgyógyászatára, most.Hívj fel valakit, ha egyedül vagy!A kórházben szólj, hogy ennyi gyógyszert vettél be!

Nem lehet hogy vetélés?

2009. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Keresd fel a házi orvosodat.
2009. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Hát ettől az 5 gyógyszertől nagyon lelassultam most, de kezd múlni a görcs...


Íratok fel fogamzásgátlót :'(

2009. júl. 21. 11:53
 7/28 anonim válasza:
100%
5 cataflám??Az nagyon sok!Szerintem keresd fel a nőgyógyászodat,mert ez nem normális..
2009. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sok ismerősömnek volt ilyen görcse,de amióta szednik a tabit semmi bajuk nincs!Én bátran ajánlom neked!A másik dolog meg,nagyon vigyázz a cataflammal iszonyat erős gyógyszer!

Használj olyan tampont ami tovább bírja!

2009. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Máskor se lett bajom a cataflamtól! 4 éve szedem ezt, egyre hatástalanabb az 1 szem!

Nem vetélés... Ez menzi.. Pont ma kellett megjönnie


Miért menjek orvoshoz?:S

2009. júl. 21. 11:54
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

5 cataflamtól már gyógyszermérgezést lehet kapni!! Több gyógyszert semmilképpen nem szabad bevenned. Nagyon sajnálom, el tudom képzelni, milyen lehet, fél napig nekem is nagyon szokott fájni.


Nőgyógyászhoz kell elmenni a panasszal. Ő ibuprofen tartalmú gyógyszert fog felírni, amit a vérzés előtt két nappal már el kell kezdeni szedni, így nem fog fájni.


Normál tampon helyett tegyél be nagyobbat.


Én azonban magával az erős vérzéssel is elmennék nőgygyászhoz, kivizsgáltatni magamat. Ennek ugyanis oka van, legtöbbször mióma.


Nem akarlak megrémiszteni, de elmondom, mi volt a barátnőmnek. Mindig erős volt a vérzése és fájdalmas, de azt gondolta, ez normális. Sose ment orvoshoz vele. Egyszer, valami más probléma miatt uh és ct vizsgálata volt, akkor derült ki, hogy mióma van a méhében, de hatalmas, gyerekfejnyi. Valójában nem is a méhében volt a mióma, hanem a méhe volt a miómában. Kivették, nem lehet gyereke. Utólag az orvos azt mondta neki, hogy az erős vérzés és fájdalom egy tünet volt, amire ha odafigyelt volna és időben elment volna orvoshoz, akkor nem lett volna ennyire súlyos. Évekkel korábban megműthették volna, és talán a méhét sem kellett volna kivenni.


Egyszóval: menj el orvoshoz, minél hamarabb!

2009. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!