Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom felhelyezni a...

Nem tudom felhelyezni a tampont, pedig 1000x probáltam már, miért nem tudom?

Figyelt kérdés
már nem vagyok szüz,ki nem állhatom abetétet,egy doboz tampont elhasználtam márdeegyszerüen nem megy,és kicsivel probálkozom direkt...segitsetek mertmár a sirás kerülget hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen
2009. máj. 7. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is nyugodj meg.....dehogy vagy szerencsetlen. Vegyel sikositot, kenj fel egy kicsit es utana probald meg. Tedd fel a labad a kad szelere, biztosan sikerulni fog!!!!
2009. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is(kb. 2 évig)...aztán egyszer csak sikerült:).Szerintem várj vele-én se szeretem a betétet,de valahogy ki lehet bírni,semmiképpen ne erőltesd!Fontos,hogy nyugodtan lélegezz és legyél óvatos!(Előbb-utóbb tuti sikerül-remélem előbb:))

Sok sikert!

2009. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem sikerül mert nagyon idegeskedsz :) Nekem is sokáig nem ment, kipőróbáltam az összes testhelyzetet amit ajánlottak (felraktam az egyik lábam valahova, nyitott lábbal leguggoltam, terpeszben álltam) végül nekem az jött be, hogy úgy állok mintha wc fölé guggolnék, és összezárom a lábamat. Ki kell tapasztalnod hogy melyik testhelyzet a legjobb. Biztos te is meg tudod feszíteni, és el tudod ereszteni a vaginádat. Ha ez nem megy, gyakorold fekve. Nem nehéz :) Mikor teszed fel a tampont ereszd el, mikor pedig valamennyire már feltoltad feszítsd be, akkor olyan érzés egy kicsit mintha beszívná :) Ne feszülj meg ha nem megy elsőre :)
2009. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is gugolva csinálom:) ha felteszem a lábam vhova nem megy... és ne izgulj,mert akkor főképp semmi ésély:)gondolj másra,ne azon görcsölj hogy "jjjajj szerencsétlen vagyok...";)
2009. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!