Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sosem késik vagy jön előbb....

Sosem késik vagy jön előbb. Most egy nappal előbb jött és ahhoz képest hogy 2 órát sem bírok ki egy tamponnal ,mert már a bugyim is véres, most egy tampon elég egy napig. Normális ez? Valami komoly bajom van?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet ez. Sosem késik vagy jön előbb. Most egy nappal előbb jött és ahhoz képest hogy 2 órát sem bírok ki egy tamponnal ,mert már a bugyim is véres, most egy tampon elég egy napig. Az egész ciklusom barna sűrű,bocsánat de takonyszerű dologgal indult. Ilyen még sosem volt.Látok néha alvadt vért, de csak szálakban, nekem mindig jó nagy darabokban válik le a nyálkahártyám.Kedden este jött meg. Ma reggelre meg már szinte semmi. Amióta próbálkozunk a babával 5 naposak a vérzéseim. Most ez a 2 nap olyan volt mint máskor az utolsó napok. Az egész ciklusom alatt produkáltam tüneteket. Még ismerősök is mondták hogy tuti baba mert az arcom is olyan más. Pedig én végig azt mondtam hogy ez most tuti nem sikerült.De hát akkor is vérzek...A ciklus. hun vezetem a görbém. A cl-t most hogyan értelmezzem? Mivel a ciklust most már a következőnek értelmezi a rendszer. Az előzőben 36,8 volt a cl-em. Ehez képest leesett a hőm a menzeszkor 36,6-ra. Mivel új ciklust kezdett most már 36,7 a cl-em és 3 napja azon stagnál a reggeli hőm. Volt már valakinek ilyen? Ezt most akkor hogyan értsem a hőmben?
2008. ápr. 18. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy nőgyógyászhoz és mond el neki a problémáidat ő biztosan tud segíteni.Lehet hogy csak a hormonjaid vannak megzavarodva így a tavasz miatt.Nekem is évekig gondjaim voltak 2 hetente menstruáltam ami kb 10 napig tartott és csak tavasszal jött elő. Kivizsgáltattam magam és semmit nem találtak egyszer csak pár évvel ezelőtt elmúlt magától.Biztos neked is rendeződik majd.
2008. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!