Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyet fogamzásgátló tényleg...

Ilyet fogamzásgátló tényleg soha nem létezett? Akkor én vajon mit szedtem?

Figyelt kérdés

14 éves voltam akkoriban és gőzöm nem volt az egészről, annyit tudtam hogy védekezni kell valahogy, és ezt a barátomra bíztam. Mindig ő adott az együttlétek után egy kis fehér tablettát. Az anyja íratta fel, hogy ne legyen gond. De mostmár felnőtt nő vagyok, és bárhol is nézem nem létezik ilyen tabletta amit az eset után kell bevenni. Vagy tévedek és van ilyen?

Az esemény utáni 72 órásról tudok, de gondolom abból nem egy 10 darabos dobozzal adnak. Tehát azt kizárnám. Túl drága is.

Mit szedhettem?



2012. aug. 17. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Téged jól behúztak a csőbe, valami placebo lehetett, örülhetsz, hogy nem lettél terhes.
2012. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez milyen hihetetlen. A volt barátodat nem tudod megkérdezni? Nődokit kéne megkérdezni hátha Ő tud ilyenről.
2012. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A srác már nem áll velem szóba, rég volt...

De ezt a "cuccot" évekig szedtem, anélkül hogy tudtam volna mi az... hogy lehettem ennyire idióta.

Majd ráírok valami netes nőgyógyászra, hogy mit mond rá.

2012. aug. 17. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Esemény utáni tabit adtak. Bár jó drága lehetett az anyjának, mert egy adag (1 szem) most kb. 6 ezer forint.

Vagy tényleg csak placebo volt, de akkor nagy eséllyel teherbe estél volna.

Mindenesetre k.vára örülhetsz, ha nem k.ta szét totálisan az egész hormonháztartásod az a sok esemény utáni.

2012. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem voltak furcsa tüneteid a tabitól mikor bevetted?

Talán arról lehet következtetni.

2012. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez olyan gyógyszer volt hogy egy levélen volt kb 10 db. Ezért mondom nem lehetett esemény utáni.

Lehet hogy sima fogamzásgátló volt... csak épp a barátom nem tudta hogyan kell azt alkalmazni. Ezt el tudom képzelni.

Tüneteim: sose volt rendszeres menstruációm, most sincs, egy időben jobban elkezdtem szőrösödni, ez is talán a gyógyszertől volt. Bár nem tudom, más nem volt.

2012. aug. 17. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:

De fogamzásgátlóból sincs 10 darabos.

21, 24, 28 szemes van.

Szerintem (már ne is haragudj), de a barátodnak is annyi esze lehetett, mint neked akkor, és Aspirinnel vagy vmi hasonlóval tömködött.

2012. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jesszus! Lehet, hogy tényleg valami fogamzásgátlót etettek veled össze-vissza, és ez alaposan összezavarta a hormonműködésed.
2012. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lollita válasza:
ha leirnad a gyogyszer nevet sokat segitenel vele!
2012. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én kaptam egyszer egy 10 db-os gyógyszert azért, mert túl hosszú ideje tartott a menstruációm. az megállította és az volt a lényege hogy be kellett szednem az összeset és utána pár nap múlva megint megjött és normális ideig tartott.

szóval nem fogamzásgátló volt hanem menstruáció-előidéző valami de nem azonnali mint a 72 órás.

a nevét sajnos én sem tudom, évekkel ezelőtt volt de ha találkoznék vele felismerném hogy az volt az.

lehet hogy neked is ilyet adtak mert a mellékhatások stimmeltek...mondjuk nekem előtte is voltak menstruációs zavaraim, arra kaptam szóval nem biztos hogy a gyógyszertől volt.

2012. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!