Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sulis orvosi vizsgálat előtt...

Sulis orvosi vizsgálat előtt milyen bugyit szoktatok felvenni? és mindenhol bugyira vetkőzés van? Nálatok hogy történt a vizsgálat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nálunk volt egy mogorva öreg ráncos drnő és igen beszológatott aki tangába ment,mert a gerincet mikor nézte akkor le kellett hajolni ...szóvel szerintem jobb ha rendes bugyiba mész orvoshoz.
2012. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a nadrág maradhatott mindig, csak egyszer kellett bugyiban, melltartóban járkálni, amikor kifejezetten a gerincünket nézték, de azt nem az iskolaorvos csinálta.
2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Már írták egy páran, hogy valakinek puncit is néztek, de csak kívülről. A hüvelybe iskolaorvos nem nyúlhat!!!
2012. aug. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
latex cuccba szoktam menni olyankor
2012. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

P.ncit nem néz iskola orvos,az szinte tuti hazudik aki ilyet mond.Semmi köze annak hozzá,életben nem hallottam még ilyet...vagy ne adja isten ha tényleg van ilyen,akkor tuti valami pedofil állat orvosról lehet szó...

Max felsődet kell levenni ha meg vizsgálna....

2012. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
felsőt, vagy melltartót?
2012. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem alsóban nézték a csúnyámat, de az kb 25 éve lehetett
2012. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden évben volt ilyen baromság a középiskolában. És mindig bugyira kellett vetkőzni, az asszisztenstő meg bámult szó szerint végig, egy pillanatra sem nézett volna el. Ami meg felháborító volt, az az hogy teljesen bejelentés nélkül csinálták ezeket a vizsgálatokat. Mégcsak nem is ugyanabba a hónapba volt minden évben, soha nem tudtuk hogy mikor lesz. Hanem amikor kitalálták, akkor bejöttek óra közben, hogy most van az orvosi, és 5ösével kezdjünk el kimenni az óráról. Így felkészülni nem lehetett rá, hogy milyen bugyi van rajtunk. Akin éppen nevetséges bugyi volt, vagy nem szőrtelenitett, vagy egyéb dolgok, az elég kellemetlenül érezhette magát.
2012. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
és férfi orvos volt?...
2012. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7.

hogy hogy alsóban? akkor most az alsódat nézték, vagy ami benne van?

2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!