Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen milyen melltartót...

12 évesen milyen melltartót hordjak? Válaszaitokat pontozom!

Figyelt kérdés
Elég nagyok sajnos a melleim, most vetetni akarok anyával rendes melltartót, mert a toppom már annyira kibővült, hogy mindig húzogatnom kell fel magamra mert mindig lecsúszik, és átlátszik a mellbimbóm is. :/ Szerintetek is hordjak? Ha most hordok tényleg lógni fog a mellem? Ha vegyek akkor milyet (pl. merevítős, vagy nemtudom.)?
2012. aug. 22. 21:43
1 2
 1/15 poiu ***** válasza:
Ha kell, akkor hordjad. Ettől nem fog lógni.
2012. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy a melled akkor normális kosaras melltartót vegyél, jókat lehet kapni h&m, new yorker meg hasonló helyeken nem is olyan nagyon drágák. Arra figyelj hogy jó méret legyen.
2012. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi még várom a válaszokat :)
2012. aug. 22. 22:09
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hordj, mert a melltartó alátámasztja a melleidet. Ha a gravitációra bízod őket, akkor fognak hamar lógni. Azért is jó, ha összefogod őket, mert pl. futás közben nagyon tud fájni, ha "lobognak" (bocs, ezt nem tudom szebben). Próbálj fel több fazont, több méretet, mert eltérőek a méretezések. Fontos, hogy ne szorítson sehol. Szerintem jobban jársz a merevítőssel, ha nagyon nagyok a melleid, az többet tart, csak figyelj rá, hogy megfelelő legyen a kosárméret, ne vágjon be oldalt a drót.
2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítetek! :)
2012. aug. 22. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Hordj! Énis ajánlom a New Yorker és H&M-es melltartókat!:)
2012. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
A mellméretednek megfelelőt hord.
2012. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem használhatsz én már 11 éves korom óta hordok melltartót.Nekem szivacsos van.Egyébként a melled nem fog lógni ha merevítős vagy szivacsos melltartót hordasz mert tartja a melle.12/L
2012. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. aug. 23. 09:28
 10/15 Jubilee ***** válasza:
Először érdemes bemenned egy melltartó szaküzletbe, hogy pontosan lemérjenek, hogy milyen méretű melltartót vegyél. Utána már könnyebben tudsz nem szaküzletben is melltartót vásárolni magadnak. S nem, nem fog lógni a melled, ha már most elkezded hordani. :)
2012. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!