Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a válladék ami a nemisze...

Mi ez a válladék ami a nemiszervemből folyik folyik? 13/L

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve ez van. Egy ilyen nyálka állagú fehér válladék jön mindig , ami ritka esetben sajnos büdös is :| Emiatt a válladék miatt naponta 2x 3x cserélek bugyit.. Mi lehet ez a válladék? Minek a jele?

A menstruálásom még nem jött meg és egy könyvben azt írták , hogy ez a válladék természetes mert a nemiszervünk így tisztítja magát. Szerintetek igen? Mi lehet ez? Kérlek segítsetek !!

13/L



2012. aug. 22. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha erőüs, rossz szaga van, nőgyógyászhoz kell vele menni, lehet valami fertőzés.

Magának a folyásnak van egy természetes szaga, ahogy a nemiszervednek is, de az nem normális, hogy 2-3-szor alsóneműt válts. Szólj erről anyukádnak, mielőtt nagyobb baj lenne.

2012. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

már szóltam. Szerinte valami felfázás lehet.. , de ilyen sok idő óta? nem hiszem :| Régen egy kis piecsurranás is társult hozzá ami már elmúlt. Nemtudom csak 1x fordult elő , hogy erős volt a szaga. és azért váltok bugyit mert ilyen lésnek érzem ott lent és az olyan rossz és inkább szárzra cserélek :DDD

Nemtudom mi lehet ez :s A barátnőm szerint a menstruálás előtt ez szokott lenni. Csípni nem csíp meg semmi.. Lehet , hogy nőgyógyász lesz a vége :S

2012. aug. 22. 22:45
 3/12 A kérdező kommentje:
*beccsurranás
2012. aug. 22. 22:45
 4/12 anonim válasza:
100%
ez tök normál! van akinek menstruálás elött szokott lenni ilyen és az azt jelenti hogy a kezdtettöl számitva 1-2 éven belül meg jön. vagy akinek 2 menstruácios idöszak közben szokott (mint például nekem) az aazt jelenti csupán h tisztitja magát a petefészek. ha jol tudom ez a fehér folyás. ja és a könyvben jol irták. azt hiszem ha zöld szinű vagy nem sárgás vagy fehéres akkor van gond.. 14/L
2012. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
fehérfolyás, használj tisztasági betétet,ez tök normális :)
2012. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem is szólj Anyukádnak és a biztonság kedvéért menjetek orvoshoz, hiszem csak ő tudja megállapítani, hogy van-e valami baj és ha igen, akkor mi az! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, ne aggódj!
2012. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek :)
2012. aug. 23. 10:25
 9/12 Electronicperson ***** válasza:
75%
Ez csak puncivíz, anyukádnak naponta akár 6szor is kell, ez a nőknél természetes, minél idősebb vagy annál többször van szükség cserére. Ne aggódj! :)
2012. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
okés. köszi :)
2012. aug. 24. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!