Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fog megvizsgálni a...

Hogyan fog megvizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Egy ideje hullik a hajam és lehetséges, hogy nőgyógyászati probléma az oka. Viszont még sosem voltam nőgyógyásznál..azt ugye nem teheti meg, hogy alkalmazza azt a bizonyos 'kacsát', ha még szűz vagyok? Csupán kitapintással/ultrahanggal nem lehet kideríteni, hogy van-e valami gond? L/16
2012. aug. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Miből gondolod, hogy nőgyógyászati probléma áll a hajhullásod hátterében?

De igen, ugyanúgy megvizsgál(hat) téged a kacsával, ha azt látja jónak, attól függetlenül, hogy szűz vagy-e még vagy sem.

2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha először mész, akkor javaslom, hogy keress egy női dokit, aki jóval empatikusabb női miválta miatt is, és azért mégiscsak kevésbé ciki elötte vetkőzni, terpeszteni, mint egy idegen férfi elött. És mivel nő, ezért a fél szavakból is érti problémáid nagy többségét, mert ő nem csak könyvből tanulta, ahogy korábban már írták is itt többen is...
2012. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elkerülhetetlen, akkor van szűz kacsa is, direkt szűz lányok részére.
2012. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szűz vagyok,de még hüvelyi UH is volt,mert kellett
2012. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább endokrinológiai oka lehet a hajhullásnak (pl pajzsmirigy gyulladás)

A háziorvos ad hozzá beutalót, miután csinált neked egy vérképet. Fogászati góc is okozhat ilyet.

A nődokinak pedig van "szűztükre", ami annyira vékony, hogy felfér a szűzhártyán. Nagyobb ennek a vizsgálatnak a füstje, mint a lángja, tudom ez nehezen hihető, de nem kell tőle félni.

2012. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Fogászati gyulladást, mert még tavasszal voltam fogorvosnál, aki rendbe tette a rossz fogamat. Jó lenne ha 'csak' annyi lenne a baj hogy túl zsíros a fejbőröm és amiatt hullik.

Lehet hülyeség de onnan gondoltam/gondolom, hogy nőgyógyászati probléma, vagy valamilyen gyulladás, mert mostanában a szám alatt tele vagyok pattanással, s a száj alsó része a petefészekre-méhre utal.. mondjuk a menstruációmmal nincs gond. El fogok menni háziorvoshoz meg bőrgyógyászhoz is, meglátom hogy ők mit mondanak, gondolom a vérvétel az az alap, az endokrinológiának is utánanézek, köszi!:)

2012. aug. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!