Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy ezért nem lehet?

Figyelt kérdés

Húgyhólyag és vesemedence gyulladásom volt.Szedtem rá antibiotikumot és 1 hete elmúlt.De szerintem valami fertőzést kaphattam,nagyon viszketek és égek. Az orvos csak jövőhéten tud fogadni. Még véletlenül sem akarok bármit átadni a barátomnak,ezért nincs is szex. Már 5 napja csak magyarázkodok hogy miért nincs,ő meg már magát hibáztatja.

Hogy mondjam el neki hogy összeszedtem valami fertőzést? Mégcsak 4 hónapja vagyunk együtt,nagyon rendes amúgy,de tudom hogy a pasik irtóznak a hüvelygombától és társaitól.


20/L


2012. aug. 24. 08:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
canestent ne vegyél,mert azt menszesz alatt nem lehet használni!Menj el dokihoz....párodnak meg mond el egyszerűen és kész!
2012. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kedves előző, részben igazad van, a kenőcsöt a külső genitáliákra (szeméremajkakra) nyugodtan lehet, a hüvelykúpot valóban csak utána.
2012. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!