Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy túl hamar odaadja magát a pasiknak, és ezért megy taccsra idő előtt minden kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani, és mielőtt kioktatást kapnék, nem vetem meg őt.

Minden kapcsolata 1-2 hónap után tönkremegy, mert akkor ismeri meg a pasit, hogy milyen is valójában.

Viszont barátnőm sajnos minden egyes férfival, akivel megismerkedik, már az első randin ágyba is bújik.

Miután megtörténik a szakítás, mindig kérdezget, hogy szerintem mi lehetett a baj? Vajon, hogy hogy nem vette észre, hogy ez a pasi ilyen, meg olyan?? Meg, hogy vele mindig ez történik, odaadja magát a pasinak, aztán 1 hónap múlva kiderül, hogy egy szemétláda.

Ha adna időt magának, meg a pasinak is, hogy megismerjék egymást, akkor talán jobbak lennének az esélyei egy normális párkapcsolatra.


Nem tudom, hogy mondjam meg neki? Hisz a barátom. Vagy hagyjam szó nélkül, és ne szóljak bele? Most ismét van neki valakije, 4 napja ismeri, 2 napja randiztak először, de már minden volt köztük.

Mondjam, vagy ne mondjam? ha mondjam, akkor hogyan? Félek, ha elmondom neki, megsértődik.

23/L


2011. szept. 15. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Úgy ahogy itt is leírtad, szépen elmondod neki, ha megkérdezi még egyszer, hogy mi a baj vele.
2011. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

nekem is volt ilyen barátnőm. azért múlt időben, mert én elmondtam neki, ill a 3. barátnőnkkel együtt, és igazat adott nekünk és felhagyott ezzel :D

szerintem mondd el neki, hogy a férfiaknak kihívás kell, de ha mindent egyből megkapnak, akkor már semmi kihívást nem jelent nekik a barátnőd. Javasold neki, hogy ismerkedjen, mert pont ez a legjobb rész a kapcsolatnak.

ha megharagszik rád, akkor kiderült, hogy nem is volt igazi barátnőd. de hidd el, hogy rá fog jönni maga is és akkor újra egymásra találtok :D

2011. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%

szerintem ezt így sehogy, mert nincs értelme.


rosszul választ, az egy dolog, de attól, hogy nem fekszik le velük, attól nem fog hamarabb rájönni arra, hogy rosszul választott. sőt, amíg nem fekszik le a pasival, addig az nem is fogja az igazi arcát mutatni, mert a puncira hajt.


azon kellene inkább elgondolkodni, hogy miért a görény pasikat választotta, mert ott az alapvető gond, nem ott, hogy az első randin szétteszi a lábát. (rendes csókának nem is nagyon tudja, mert az alapból nem viszi olyan szituációba, ahol ezt megtehetné...)

2011. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Az igazi barátság pont arról szól, hogy elmondhatod és el is mondod neki ezeket a dolgokat! Ha ezen megsértődik, akkor nem is a barátnőd, de nem jobb akkor tisztán látni és keresni igazi barátokat?


Ne haragudj, de ezt nagyon nem értem, én egy csomó hülyeséget szoktam csinálni, és ha olyan a helyzet, akkor iszonyúan le tudnak szidni a barátnőim. De fel sem merül, hogy megsértődjek ezen, hiszen igazuk van és jót akarnak. És sokkal jobb, ha a szemembe mondják az igazságot, mintha hallgatnak meg elsunnyogják.

Én például azért sértődnék meg rád nagyon a barátnőd helyében, ha kiderülne, hogy eddig is láttad, hogy rosszul csinál valamit, és hagytad, nem szóltál érte.

2011. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Vagy ha egy aktuális úriember megmondja neki amikor magától hanyattvágódik, hogy nana, ez így nem okés... Köszöni, de ő nem kér belőle. Na akkor fog leesni neki a tantusz.
2011. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%

1.Hogy hívják a barátnődet?

2.Hol lakik?

3.A véleményedet elmondhatod neki,de ha lefekszik valakivel,az csakis az ő döntése,az ő felelőssége és senki másé.Puszi

2011. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy. Azt hittem valami 15 éves kérdése. Felnőtt nő, azzal fekszik le és akkor akit megkíván, nem ettől függ, hogy szarok a kapcsolatai. Én is lefeküdtem mindenkivel azonnal világéletemben és nem mentek tönkre hamar a kapcsolatok, sőt az egyikhez hozzá is mentem.

Ő csak simán hülyéket választ, akkor is hülyéket választana, ha nem feküdne le velük, de nyersen fogalmazva, legalább dug szegény pár jót..

2011. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Már volt olyan férfi, aki azt mondta neki 1 hónap után, mikor összevesztek, hogy "különben is, túlságosan könnyen kapható vagy"

Én már ajánlottam neki, hogy ismerkedjen előbb, és a szexet hagyja későbbre.. Akkor annyit mondott, hogy jóó jóó. Meg, hogy igazam van, előbb ismerkedni fog.

Aztán, már az éjszaka közepén felhív, hogy ott fekszik az ágyában a pasi, hogy, hogy milyen jó az ágyban.

Szóval, a a gond, hogy a célozgatás nem elég..

2011. szept. 15. 13:03
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

"A válasz megírásának időpontja: ma 13:02"

Pacsi!

2011. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Nekem úgy jön le,hogy ő élvezi.Fiatal még,minek kösse le magát?
2011. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!