Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van-e olyan akinek a PCO...

Van-e olyan akinek a PCO szindrómától erôs férfias szakálla lett? Valamit lehet tenni ellene? Hogyan élitek ezt meg? Napról -napra elviselhetetlenebb, már annyira hogy nem merek emberek közé menni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 11:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, késő van, nagyon félreolvastam. :D
2012. szept. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem ha nem is szakállam, de bajuszom lett, illetve van pár erősebb szőrszálam az államon is. Én már rengeteg féle fogamzásgátlót szedtem, de nekem egyik sem használt semmit. Most diagnosztizálták nálam a pcos-t. Én diétázok, gyógyszert nem szedek (minek, ha semmi változás nincs tőle, csak a májamat teszik tönkre...), viszont elkezdtem "diétázni" (bár egy dkg súlyfeleslegem nincs). Barátnőmnek egy kicsit enyhült a szőrösödése az új étrendtől, illetve a bőre is szebb lett (neki bőrproblémái is voltak). Úgyhogy én most ebben bízom. Sajnos nem tudok mit tanácsolni. Jah és mellette gyógyteákat iszok, hátha segít. Én már legyőztem azokat az érzéseket, hogy nem merek emberek közé menni stb. Nekem is volt ilyen időszakom, de segített a férjem átvészelni. Ő szeret így is úgy is. És mivel titkolni nem tudom a betegségem, a közvetlen munkatársaim is tudnak róla, így talán nem súgnak össze a hátam mögött, ha marad egy-egy kószaszőrszál valahol. Pedig gyantáztatok, és mindig kiszedem, ha valami marad. De nekem ez ilyen örökös, véget nem érő harcnak tűnik egyelőre. De most bizakodok, hátha az új étrend és a teák segítenek. Hátha...
2012. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!