Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan egy éve megjött és...

Már lassan egy éve megjött és még mindig nem mondtam meg anyának. :O Ciki? Vagy ez baj?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 20:42
1 2
 11/15 anonim válasza:

Jahj, 1-2 válaszoló olyan stílusban tud válaszolni, nem is értem miért...Nem azt kérte, hogy pálcát törjetek felette, csak feltett egy kérdést!!

Kedves Kérdező! Nem tudom, hány éves vagy és miért nem mondtad még el anyukádnak, de ne aggódj, nyugodtan mondd el neki. Nem hiszem, hogy haragudna amiatt, hogy eddig nem tetted, de ő mégiscsak az anyukád, jobb, ha tudja :)

A menstruáció egy tök természetes dolog, nincs ezen mit szégyellni vagy titkolni.

Én sem hiszem, hogy ne jött volna még rá, biztos csak tiszteletben tartja, hogy nem szóltál neki, de neki is jobban esne, ha megbeszélnétek, hogy már "nagylány" vagy :D

2012. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Pionir válasza:
Ez ugye csak poén? :) Mert szerintem ez a kérdés hihetetlenül khmmmmm...... Ahogy előttem már leírták, nincs az a szülő, aki ezt ne venné észre, nem beszélve a feltűnően változó elsődleges, másodlagos nemi jegyekből, és akkor még ott van, az anyagi fedezet. Sem a tampon, sem a betét nincs ingyen, és mindkettő hagy valamiféle nyomot néha a fehérneműn. Szóval nekem ez a kérdés kicsit álságos :)Tanácsot adni pedig a hülye is tud! (persze az ad is) Neked kell tudni, hogy mi a helyes, mi az, amitől nem sérülsz, és a körülötted lévők sem.....
2012. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Zsazsa92 válasza:
Gáz, egy anyának sztem alap tudnia erről, meg ez lányok között alap téma. Még munkahelyen is simán megosztják egymás között, nem hogy egy anya-lánya kapcsolatban.
2012. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
biztosan észrevette, hogy fogy otthon a tampon/betét, vagy hogy néha nyűgösebb vagy, vagy hogy telítődik a kuka a ... na érted. nem hülye ő sem:)
2012. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az anyák megértőek, szóval szerintem teljes mértékben a te döntésed (de ne felejtsd el, hogy egyben a felelősséged is), hogy elmondod-e neki. Én is féltem, amikor megtettem. Szipogva és pityeregve álltam este a kád előtt, amikor bejött a fürdőszobába, majd észrevette a lábamnál heverő, rozsdabarna alvadt vércseppektől szennyes fehérneműmet. Odalépett hozzám, gyengéden átölelt és miközben megsimogatta a buksimat, szelíden a fülembe suttogta:

- Semmi baj! Csak kijött az aranyérbetegséged, kisfiam...

2012. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!