Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pattanásos örökké a...

Miért pattanásos örökké a fenekem? Segítség. Tangát akarok hordani.

Figyelt kérdés

A fenekemen nagy és kicsi pattanások vannak.Alig hordok tangát..ÉS szeretnék tangafürdőrucit de nem vehetek :(

Mitől lehet ? Annyira szégyellem :(


2009. júl. 25. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól ilyen, hogy amikor ülsz a fenekeden, főleg az ilyen nagy melegben bepállik a bőröd és kiütéses lesz. csak 100% pamutból készült bugyit viselj és könnyű, szellős szintén pamut szoknyát, kerüld a túl feszes nadrágot. ez tehát nem is igazán pattanás, hanem melegkiütés. nekem bevált még az is, hogy fürdéskor jól ledörzsöltem bőrradírral. de a luffaszivacs is jó rá, dm-ben rossmanban kapsz iylen, párszáz ft.
2009. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg valószínűleg sok zsíros és fűszeres dolgot eszel.

A bőrradír tényleg jó,és hidratáló krém

2009. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

leírom amit én tudok róla:

- soha ne hord tanga alsóneműt, mert az bizony nem védi meg

a fenék bőrét a szennyeződésektől, amelyek ilyen panaszokat okozhatnak.


- nem egyél zsíros, olajos dolgokat, csokit, stb, mert azok hajlamosítanak.


- minden fürdéskor dörzsöld át szivaccsal, vagy háncsdörzsivel, lehetőleg használj rá bőrradírt is. utána váltott hőmérsékletű zuhannyal öblítsd le.


- ideiglenesen használhatsz rá pattanás elleni krémet


- felettem már leírták, de soha ne használj műszálas ruhákat.

2009. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen sztem is meleg kiütés de amugy hogyha a feneked nagy akkor meg sztem ne hordj tangát fürdöruhát, mert nem elöynyös inkább sima bugyit,és sztem ha szoknya van akkor se hordj tangát , mert a végén több mindent lehet látni a kelleténél mikor lépcsön mész vagy legugolsz.....
2009. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok: mellesleg a tangás fürdőruhaalsó tök közönséges, valamikor a 90-es évek közepén volt divat...
2009. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előttem szóló: a kérdés nem a te véleményed volt a tangás fürdőruháról.
2009. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖszike kipróbálok mindent :)
2009. júl. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!