Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Durván pattanásos a...

Segítség! Durván pattanásos a homlokom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent olvastam már és ki is próbáltam a szappant, a tojásos-mézes pakolást, az élesztőt és különböző márkás arctisztítókat, de egyik sem segített semmit. Minél hamarabb megoldást szeretnék találni a gondra! HELP VAZZE
2010. márc. 7. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Garnier gólyós szárító korektort
2010. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
korod? szerintem menj el egy kozmetikushoz, ott szépen kitisztítanak, és megmondják hogy milyen készítményeket használj ami a te bőrtípusodnak jó
2010. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ki szoktam nyomni, kijön a fehér genny, és 1-2 nap alatt jobb esetben noyma se marad...
2010. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok. 174 cm magas.
2010. márc. 7. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy a te stílusodban válaszoljak:

KOZMETIKUS, VAZZE

2010. márc. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

174 cm magas.... :D

vazze jófej vagy.


na amúgy először is ha hosszú a hajad és takarja a homlokodat akkor vagy waxold fel vagy csinálj vmit ... lényeg h ne takarja el...

aztán én azt ajánlom h. ha otthon vagy akkor kamillás hintőporral szórd be és NE nyúlj hozzá... aztán pár óra múlva megint...


szép lassan majd leszárad + a kamilla nyugtatja a bőrt.


szerintem ennyi.

2010. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Herbária diófa levél(kb.200ft). Egy evőkanál 1bögre vízhez és forrald fel. Utána napi 4-5x most át vele. Szépen leszárad 2 napon beül.
2010. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagyis mosd át vele :D
2010. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!