Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruáció jelei?

Ezek a menstruáció jelei?

Figyelt kérdés
A vérzés előtt 2 héttel már érezhetek mellfeszülést?És most egy héttel előtte érzem hogy szurkál oldalt az alhasam.Mindig vannak ilyen előjelek,de csak egy héttel előtte.Gyógyszert szedek.Ugye nem valószínű hogy terhes vagyok?
2012. aug. 25. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Van okod azt hinni, hogy terhes vagy? Mert ha nem akkor a menzesz lesz. Még felőtteknél sem lehet mindig pontos.
2012. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
11-én volt utoljára szexuális kapcsolatom.És furcsállom hogy ezek a dolgok most hamarabb jelentkeznek,mint szoktak.
2012. aug. 25. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... a gyógyszer szerint 28 naposnak kellene lennie (már ha fog. gátlót szedsz. szerintem menj el orvoshpz ha még midig ez a probléma és még nem jott meg. lehet ez csak egy apróság de lehet hogy tényleg van valami.
2012. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!