Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyászhoz megyek...

Ha nőgyógyászhoz megyek fertőzéssel, de még szűz vagyok, hogy fog megvizsgálni?

Figyelt kérdés
elkerülhető, hogy a végbelemen keresztül vizsgáljon? mert itt azt olvastam és nagyon félek
2012. aug. 26. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan a szűzhártyád, hogy nem sérti meg vizsgálat közben a doki, akkor hüvelyen keresztül vizsgál.
2012. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

először mész?

2012. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 először, de nyugtassatok meg, hogy nem fogja azt csinálni
2012. aug. 26. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h csak mintát vasz a folyásodból. De, ha a végbeleden kereszűl vizsgál, az sem vészes. Nekem is volt már ilyenben részem és nem kell félni, nem olyan vészes.
2012. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
óóó na ne hülyéskedjetek,tényleg muszáj ezt?????:(((
2012. aug. 26. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az első vagyok. Senki nem hülyéskedett. Tényleg előfordulhat, hogy végbélen keresztül vizsgál a doki. Mondom, attól függ, milyen a szűzhártyád.
2012. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

keress egy női orvost, vannak már elég sokan.

Jóval elviselhetőbb elötte vetkőzni és terpeszteni, mint egy idegen férfi elött...aki esetleg 25-30 éves(brrr).

és tényleg könnyebb vele megértetni magad, hiszen nem csak könyvből tanulta a "nőt", mint ffi kollegája, hanem ő is nőből van!

2012. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
utolsó, egyet értek. tényleg jobb lenne, sokkal jobb egy női orvos.
2012. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Húúú, szegény 7.-t miért pontoztátok le ennyire?


Szerintem igaza van, én is nőhöz mentem elsőre, azóta is meg van.

2012. aug. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan mondják itt, hogy az orvos neme mindegy, de én is előnyben részesítem a nőket. Én is múlt héten voltam először, persze nőnél, de nem volt semmi vészes. Engem csak UH-val vizsgált, meg mintát vett a hüvelyemből. Az, hogy téged hogy fog, tőle függ. Ha nagyon muszáj, akkor hüvelyen keresztül. De ez ritka eset, ha még szűz vagy. De ha igen, akkor sem történik semmi baj, és akkor sem, ha végbélen keresztül vizsgál. Lehet, hogy hozzád sem nyúl, bár szerintem akkor nem is alapos a vizsgálat. Ezen egyszer mindenkinek át kell esni, akkor is, ha kellemetlen. Majd írd meg a tapasztalataidat! :)
2012. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!