Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor most mi van? Mit...

Ilyenkor most mi van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ilyen még sose fordult elő: fogamzásgátlót szedek, nem volt sose semmi gond... most 12-én vettem be az utolsó bogyót előző levélből, 17-én megjött délután (a nap az pontos volt, csak délelőtt szokott megjönni, gondolom azért mert az utolsó bogyót később vettem be mint szoktam)


nem volt semmi gond a vérzéssel, ugyanolyan volt mint szokott lenni, csütörtök/péntek már nem volt (csütörtökön nagyon kevés volt, de már előtte való este nem lett olyan a betét- ugy ahogy szokott lenni)


20-án kezdtem el szedni a következő levelet (magyarán csináltam mindent ahogy szoktam)


egy hetet már beszedtem belőle, és most néztem hogy megint mintha kezdődne (enyhe barna folyás pisiléskor, meg fáj a hasam mint mikor megszokott jönni)


a hetet rendesen szedtem, hányásom hasmenésem nem volt...

a legroszabb az egészben hogy eddig szabin voltam, viszont holnap már reggel kezdek...


ilyen még sose volt, szerintetek most miért van ez?


2012. aug. 26. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, ilyen előfordul, ha huzamosabb ideje tablettát szedsz. Nálam ez volt az a pont, amikor más hormontartalmúra váltott át a nőgyógyászom. Mert a ciklus közben is pecsételő vérzés keletkezett, mint neked, és nekem sem volt hasmenésem, szóval mondom, ugyanez. Ameddig újra elmész a nőgyógyászodhoz használj kiegészítő védekezést (óvszert) a biztonság kedvéért. És nyugi, menj nyugodtan dolgozni, vigyél magaddal tampont/betétet, és mihamarabb keresd meg a nőgyógyászt, hogy megvizsgáljon.
2012. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!