Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem. Miért?

Késik a menzeszem. Miért?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. 14 éve rendszeresen, pontosan jön meg. Az utóbbi fél évben mégis többször volt olyan, hogy 30-31 napra jött meg. Korábban (évekig) inkább előbb jött meg (26 napra).

Rendszeresen élek nemi életet, mindig védekezünk, sosem volt lyukas a gumi.


Egy hete kezdtem fogyózni. Ittam lugos vizet és zöld teát. Ezek hatással lehetnek a menzeszre?


Vagy valami baj lehet?


Köszi a válaszokat!


2012. aug. 27. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál azóta? Lehet, hogy az az oka, hogy túl hirtelen fogytál.
2012. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a fogyás és a tea az oka, de ne ijedj meg,előfordul az ilyesmi nálam is, én 25 vagyok, 11 éve menstruálok és az utóbbi 2-3 hónapban nálam is késik,pedig nem fogyózom és nincs bajom se! :)
2012. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyelőre semmit sem fogytam sajnos. A menzeszemnek ugyan tegnapra kellett volna megjönnie (28. napra). Tudom, most még nem vagyok nagy késésben, de ez az utóbbi 30-31 napos dolog aggaszt. A párommal 4 éve csináljuk és nem volt ilyen gond.
2012. aug. 27. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, most változik a ciklusod. A 30-31 napos ciklus tökéletes! Ha nincsenek fájdalmaid, talán nincs is semmi baj, csak már nagyon rástresszeltél. Ha ennyire zavar a dolog, akkor legegyszerűbb elmenni dokihoz, megvizsgál és "megnéz" ultrahanggal. Minden jót! :)
2012. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ha van még valakinek tippje, várom még, de máris nyugodtabb vagyok:)

2012. aug. 27. 16:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Hölgyek, Lányok!


Hála Istennek ma megjött (30 napra).


A kérdésem azért továbbra is az, hogy mostanában miért késhet?

2012. aug. 28. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!