Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10nappal elöbb jött meg a...

10nappal elöbb jött meg a menstruációm, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

16.-án múlt el a menstruációm,erre ma 27.-én mikor hirtelen leültem,éreztem valami furcsát,mintha megjött volna(tudom hülyén hangzik),de gondoltam nem mivel csak 11napja múlt el.Mikor egy kicsivel késöbb elmentem WC-re egy véres folt volt a bugyimon(nem olyan nagy).Általában egy héttel elötte szokott megjönni,szóval kb. szept.5.-én kellett volna megjönnie,de hejette ma jött meg.Eddig ilyen még nem volt.Volt mikor 1-2-3napot késett,és általába 7-5 nappal elöbb szokott megjönni.Októberben lesz egy éve,hogy menstruálok.Mi bajom lehet?

14/L


2012. aug. 27. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyen fiatalon ez még normális. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ez normális.

16 éves korodra majd beáll.

2012. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!