Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a problémám? Fordulja...

Mi lehet a problémám? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete kezdődött. Nem nagyon tudtam pisilni,ezért egy kicsit rányomtam és arra lettem figyelmes,hogy egy szoritó,szűrő érzés van az alhasamnál.

Azóta ha elmegyek pisilni,ugyanezt érzem. Már gyengébben,de azért elég rossz érzés. Fáj,ha szeretkezem a párommal...fáj a derekam,és fájnak a melleim. Az édesanyám azt mondta,hogy biztos csak felfáztam.. és kamillával gözöltessem magam,majd fürödjek is benne. Én ezt is megtettem,meg simán is fürödtem elég meleg vízben,ahogy tanácsolta. De minden egyes fürdés után,csak jobban szúrt,és szúrt amikor pisiltem. Most annyira nem szúr,csak annyi változott,hogy úgy görcsöl a hasam mintha megakarna jönni a menstruációm. Viszont 2-hete múlt el,és több mint 1-éve szedek fogamzásgátló tablettát. Terhes nem hiszem hogy lehetek,mert nem szokott belém élvezni a párom... persze tudom hogy így is megvan az esélye,de elég csekély.

Mit tudnátok javasolni? folytassam a forró fürdőket? Köszönöm a segítséget!



2012. aug. 28. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne folytasd, szerintem inkább menj orvoshoz, jobban jársz! Ne kísérletezgess!

Jobbulást!

2012. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz, mert ebből nagyobb baj is lehet. :S
2012. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy ártalmatlan ciszta! AMi lehet már 4cm körül van! Olyankor válthat ki ilyen tüneteket...Nekem ugyanigy volt!2hónap alatt jöttem teljesen rendbe! Nem szedtem rá semmit de sokat imádkoztam, hogy muljon el! Neked is kitartást! De azért biztos ami biztos menj el dokihoz! Bizonyosodj meg rola!!
2012. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ciszta?? :O én meg csak egy kis felfázásba voltam biztos. :/ hát azért köszönöm szépen a segítséget,és köszönöm a jobbulásokat. :/ kicsit elkenődtem,de akkor kérek mindenképpen időpontot a nőgyógyásztól. Sziasztok!
2012. aug. 28. 12:55
 5/10 anonim válasza:
Szerintem ez inkább urológiai panasz, és felfázás lehet. Nekem is ilyen volt, 2x is, hát nem kívánom senkinek, úgy fájt. De antibiotikumot írnak rá, pár nap diéta + önmegtartóztatás, és vége! (Csak ha tényleg ez van, akkor vigyázz, az antibiotikum "kiüti" a fog.gátlót!)
2012. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És nemtudod mennyi időre üti ki a fogamzásgátlót? mert azt tudtam,hogy kiüti,de sose tudtam azt hogy mennyi időre. :S Amúgy,nem lehet hogy a vas-hiányom miatt van ez? 2hete állapították meg,hogy súlyosan vashiányos vagyok. Felírtak egy gyógyszert,az a neve hogy: Maltoferfol (azthiszem) ezt kell szednem mindennap egyszer. Azóta fáj mindenem,nem játszhat közre? köszönöm!
2012. aug. 29. 11:29
 7/10 anonim válasza:

5. vagyok.

Hát, én abban a ciklusban, amikor az antibiot szedtem, végig kiegészítőztem is (gumi), de azt hiszem 1 hetet szoktak mondani. A vasnak nem hiszem hogy köze lenne ehhez, én is vashiányos voltam mióta az eszemet tudom, (most teljesen jó, várandós vagyok) és én semmit nem tudtam rá szedni, mert nagyon megfogta a hasamat. Mikor mész dokihoz?

2012. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát 2hét múlva mehetek nőgyógyászhoz. Addigra kaptam időpontot. Viszont súlyosabbak lettek a tüneteim... állandóan "szúr" az alhasam. Ha az oldalamra fekszek,akkor nagyon nagyon fáj. :S Ha levegőt veszek még akkor is beszúr. És már a hasam is nagyon fáj. De ha pisilek akkor már nem fáj. Szerencsére,az volt a legelviselhetetlenebb :S

Gratulálok a picihez :) Én is szeretnék majd babát,csak most valahogy pénzügyileg nem állunk úgy. :/

neked vannak tüneteid? nem lehetek én terhes?

reggel nem érzem rosszul magam,de kívánós vagyok. Megtörténhet,hogy így vigyázunk,még is várandós vagyok?

köszönöm a választ!

2012. aug. 31. 14:23
 9/10 anonim válasza:

Én a helyedben elmennék azért urológushoz (vagy háziorvoshoz beutalóért, vagy akármi...).

Köszönöm a gratulációdat, aranyos vagy. :) Nincsenek tüneteim, nem is voltak (30 hetes vagyok már), szinte még most is csak 1-1 nagyobb rúgás juttatja eszembe, hogy babát várok.:D Simán előfordulhat elvileg a fog.gátló pontos szedése mellett is a terhesség, ugye ott van az az 1, vagy még kevesebb %... Én anno a biztonság kedvéért 2 havonta csináltam egy tesztet. (Nem így estem amúgy teherbe.:))

2012. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek,hogy ilyen későn írok csak vissza... valószinűleg ezt már nem fogod visszanézni,de azért írok neked. Elég sok dolgom volt mostanában... költözködtünk. :S amúgy nem mentem el orvoshoz,magától elmúlt minden. :D

megjött a menstruációm,és utána el is múlt. Nem tudom mivolt,mert nem tudtam elmenni nőgyógyászhoz,mert megvolt... de,a lényeg a lényeg,hogy most teljesen egészségesnek érzem magam. KÖszönöm,hogy ilyen sokat írtál nekem,és nagyon sok szépet kívánok neked,és a családodnak. :)

2012. szept. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!