Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket a nemiszervem?

Mitől viszket a nemiszervem?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött. Nem látszik rajta semmi, nem csináltam semmit, szűz vagyok.

Már nem viszket annyira mint tegnap, az lehet hogy bármi bajom van/volt az magától elmúlik?

17/L


2012. aug. 30. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Fasz kell neki.
2012. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. aug. 30. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Candida!

olyan nincs hogy elmúlik, ez bizony gomba! a gyógyszertárban lehet kapni canesten combit, ha az sem segít, menj el nőgyógyászhoz!( az hogy szűz vagy, attól még simán lehet gombád,könnyű összeszedni)

első válaszoló!

Hogy te mekkora egy IQ titán vagy! ha nem tudsz normális választ adni akkor ne is írjál!

2012. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod, ha nem viszket nagyon és gyorsan magától elmúlik. Nekem akkor szokott viszketni, ha túl sokáig van rajtam ugyanaz a bugyi (pl. hosszú műszak miatt). Persze ilyen csak ritkán fordul elő.
2012. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából már vasárnap este óta viszket. Akkor jöttünk haza a nyaralásból, és kb mindenem viszketett mert a Balcsin iszappal dobálóztunk és tiszta homok voltam mert siettünk és már nem volt időm rendesen lezuhanyozni csak átöltöztem aztán mentünk is. Este megfürödtem rendesen. És másnap már csak ott viszketett. Lehet hogy elkaptam valamit a strandi mosdóba? :S
2012. aug. 30. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
igen az is lehet, a nyilvános helyeken nagyon könnyen el lehet kapni bármit
2012. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerencséd van és elmúlik magától.

Canesten combi kenőccsel lehet esetleg próbálkozni, ha nem múlik el néhány napon belül, akkor orvos...


voltál már nőgyógyásznál életedben?

2012. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem voltam. Eddig nem éreztem szükségességét.
2012. aug. 30. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha most orvoshoz mész.
2012. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a viszketés nem múlik el néhány nap múlva sem, akkor valószínűleg érdemes lenne megmutatni egy nőgyógyásznak.

Keress egy női orvost első alkalommal, elötte nem olyan ciki a vetkőzés terpesztés, mint egy férfi elött.

2012. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!